reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
o co chodzi z tymi pieluchami:confused::zawstydzona/y:
No nie!!!!!!!!!! :szok::szok::szok::szok:własnym oczom nie wierzę !!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok: kogo ja widze uszczypnijcie mnie czy aby nie śpię!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:szok!!!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok:
nareszcie !!!!!!!!!!! szeryfowa dała się złapać na pieluchy heheh inne przynety nie skutkowały i nie chciała wyjść z ukrycia!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
to ja glucha jestem

Ostatnio (wczoraj chyba) laski gadały na głównym o wymiarach, wadze itp. maluszków, upomniałam ich, że jak tu zajrzysz to zrobisz z Nimi (dziewczynami) porządek, a One mi na to, że robią to specjalnie, żebyś wkońcu zajrzała do Nas, bo żadko Cię tu widujemy ;-):tak::tak:
 
reklama
Kochane dziewczynki jestesmy po usg i jest wszystko w PORZADKU!!!! Nerki czysciutkie, mocz tez juz bez bialka, jeszcze tylko bakterie sa ale nieliczne. Mamy wziasc antybiotyk do konca i pokazac sie po niedzieli Pani doktor. Ale sie ciesze!!!:-):-):-):-):-):-)
 
Do góry