reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Dziewczynki te których dzieciaczki stają mam pytanko. Filip zaczął klękać w łóżeczku, ale wstać jeszcze nie umie:no: I kurcze nie wiem co to oznacza:confused: Czy to wstęp do wstawania czy coś innego? Jak to wyglądało u Waszych dzieci?
Madzia też zaczynała od klęczenia, a teraz stoi na całego

Byliśmy wczoraj u lekarza,pani doktor powiedziała,że wychodzą nam jedynki i dla tego Fabianko się przeziębił.Na szczęście płucka,oskrzela,uszka czyściutkie i tylko kaszel i katar ma.Dostał syrop i kropelki.Lekarka mówiła,że po syropku może wymiotować i niestety tak było:-( Wymiotował mi 2 razy...W nocy był cały rozpalony i czopek nie mógł zbić gorączki...Ale pospał do 4:00,a od 5:00 ze mną w łóżku,bo w łóżeczku nie mógł zasnąć i wołał ciągle mama:-( W dzień na szczęście jest lepiej.Mam nadzieje,że szybko mu przejdzie...Ja niestety też chora i nie daję już rady:zawstydzona/y:
Duzo zdrówka dla Ciebie i Fabianka

moje dziecko właśnie zwymiotowalo:szok:, tak sie wystraszylam, bo nigdy jej sie nie zdarzalo, normalnie zaczela mocno kaszlac i zwymiotowala:szok:, teraz sobie juz usnela:szok:nie wiem czy to na zabki, bo juz widze tego zabka pod dziaslem, czy moze od tego sloiczkowego spaghetti, bo tak lakomczywie jadla
Oby już sie nie powtórzyło, pewnie też sie bidulinka przestraszyła

a my mielismy goraczke przed 20 akurt jak maly zasypalrozbudzilam go bo niedalo mi spokoju musialam sprawdzic ile no i 38,2 ale dalam panadol i poszla sobie mam nadzieje ze nie wroci i ze nie wyniknie z tego jakas infekcja:tak:
Życzę zeby gorączka nie wróciła

Niestety taki okres sie zaczął,z e coraz więcej dzieciaczków będzie chorowało:no:, moja też katarku dostała
 
reklama
zresztą u nas nie zasypianie jest najgorsze, ale to że w połowie nocy Bartek budzi się, dam mu smoka i zasypia, ale potrafi się tak budzić co chwilę, dopiero przestaje jak wezmę go do siebie. Nie za każdym razem tak jest, zdarzają się lepsze nocki, że śpi w miarę dobrze ( ok 2-3 pobudek ) , ale częściej jednak są te gorsze nocki :-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
zresztą u nas nie zasypianie jest najgorsze, ale to że w połowie nocy Bartek budzi się, dam mu smoka i zasypia, ale potrafi się tak budzić co chwilę, dopiero przestaje jak wezmę go do siebie. Nie za każdym razem tak jest, zdarzają się lepsze nocki, że śpi w miarę dobrze ( ok 2-3 pobudek ) , ale częściej jednak są te gorsze nocki :-:)-:)-:)-:)-:)-(
oj kochana u nas bylo identycznie szedl spac ok 19 30 spal grzecznie do ok 23 i wtedy zaczynaly sie placze marudzenia wstawanie na mleczko ja ok 3 z niewyspania zabieralam go do nas do lozka i momentalnie zasypiał i spal tak z nami :baffled::baffled::baffled:ale powiedziałam dosyc i dziecko spi całą noc w swoim łóżeczku:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
kokusiu gratuluje u nas raczej sie to nie sprawdzi ale tez sprobuje:-D

no i u nas ciag dalszy goraczki tylko tak najpierw bylo 38 potem 37,8 ale czolko nie jest gorace a niechce go meczyc co chwile zeby mu miezyc narazie sie wstrzymam z panadolem bo marudny nie jest wyslalam meza po taki do czulka termometr :sorry2: i rano byla luzniejsza kupka takze mam nadzieje ze to na zab;-)
 
oj kochana u nas bylo identycznie szedl spac ok 19 30 spal grzecznie do ok 23 i wtedy zaczynaly sie placze marudzenia wstawanie na mleczko ja ok 3 z niewyspania zabieralam go do nas do lozka i momentalnie zasypiał i spal tak z nami :baffled::baffled::baffled:ale powiedziałam dosyc i dziecko spi całą noc w swoim łóżeczku:-D:-D:-D

a jak Ty to osiągnęłaś, Tygrysku? bo sytuacja faktycznie identyczna...
 
Kładziesz dziecko do łóżeczka i nie wychodzisz tylko siadasz przy łóżeczku tak żeby Cię widziało. Ale pod żadnym pozorem się nie odzywasz i nie dajesz się wciągnąc w zabawę. U nas sprawdza się rewelacyjnie:tak:Ja jeszcze na początku troszkę głaszczę ją po brzuszku albo po główce a potem włączam karuzelę i siadam na fotelu obok. Mała trochę pogada do misia i za chwilę już śpi:tak: I nie przeszkadza jej nawet to że Martyna się kręci obok

Kokusia grauluję.
U nas ta metoda powodowała większą histerię, niż wychodzenie z pokoju...
W tej chwili robię tak, że daję młodemu na dobranoc cycka. Potem chwilkę z nim leżę i jak jest już zasypiający przekładam do łóżeczka. Wczoraj już mi nawet dobrze nie zapłakał. I 3 min zajęło mu zaśnięcie na dobre.
 
kokusiu gratuluje u nas raczej sie to nie sprawdzi ale tez sprobuje:-D

no i u nas ciag dalszy goraczki tylko tak najpierw bylo 38 potem 37,8 ale czolko nie jest gorace a niechce go meczyc co chwile zeby mu miezyc narazie sie wstrzymam z panadolem bo marudny nie jest wyslalam meza po taki do czulka termometr :sorry2: i rano byla luzniejsza kupka takze mam nadzieje ze to na zab;-)

ten termometr który przykłada się do czoła według mnie nie jest zbyt dobry, my go mamy i jest strasznie niedokładny.
 
reklama
diewczyny wiem cos o wymiotach tyle ze nie w pojedynczej wersji:zawstydzona/y::-(

ania mam nadzieje ze malemu szybko przejdzie :tak:

madziu dobrze ze to nic powazniejszego:tak:

a my mielismy goraczke przed 20 akurt jak maly zasypalrozbudzilam go bo niedalo mi spokoju musialam sprawdzic ile no i 38,2 ale dalam panadol i poszla sobie mam nadzieje ze nie wroci i ze nie wyniknie z tego jakas infekcja:tak:

U nas tez wczoraj podwyższona wiezorkiem była 37,9...ale potem malutka poszła spacku....a w nocy jak sie obudziła to juz nie było głowki takiej cieplukiej to jej nie budziłam....od rana goraczki brak...

Kurcze zyczmy z Mari wszystkim dzieciaczkom zdrowka kochane nasze......oj taka pora na chorubska sie zaczeła...
 
Do góry