reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

My dzisiaj byliśmy u pediatry. Od urodzenia Bartkowi ropieje lewe oczko. Przy pierwszej wizycie przepisała mu krople Biodacyna i maść neomecynę, ale efektów brak, więc teraz dostaliśmy krople Sulfacetamidum i jeśli po tygodniu ropienie nie przejdzie, to mamy iść do okulisty, bo być może kanalik łzowy jest zapchany :-(
Szczepionek u nas nadal brak, będą dopiero za tydzień, więc dziś znowu się nie zaszczepiliśmy :dry:
Bartek waży już 5700 :tak:
 
reklama
Ollcia mojej malutkiej tez ropiały oczka...i lekarka przepisała nam kropelki TOBREX....z prawego zeszło idealnie,al z lewego po nocce jesce trsozke zostaje..albo jak np duzo popłacze...
 
Kana my szczepilismy 5w1 i płacilismy za to 120 zł :tak:
Mały płakał az lezki leciały ale poprzytulalismy sie do siebie i było dobrze :tak:
 
Mamuski czy ktoras z Was ma moze zalecone podawanie maluszkowi mleczka modyfikowanego AR (antyrefluksowego)? Bo moja niunka pije,ale nie bardzo sie nim najada....mimo tego,ze ono jest gesciejsze..i nie bardzo wiem co zrobic..podaje Enfamil AR....

Co do przwijania maluszka to ja tez za kazdym razem uzywam chusteczek nawilżanych:)

Kana my karmiliśmy się mleczkiem AR ale od pewnego czasu zagęszczamy normalne mleczko Nutritonem

Madzieńko po jakim czasie picia przez Julkę tego syropku Lactulosum go odstawiłaś?

Myszqa my zrobiliśmy tak...podawaliśmy jej po 5ml syropku kilka dni jak mała zaczęła robić kupę zmniejszyliśmy do 2,5ml a teraz w ogóle nie dajemy...
Nie pamietam dokładnie ile to było dni ale tydzień to na pewno....

Teraz raz dziennie podajemy Julci Lacidobaby rozrobione w małej ilości wody...

My od soboty same:-(bo tatus na natach szaleje:tak:i trochę brakuje mi czasu żeby tu zaglądać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
My odebralismy wyniki posiewu:-:)-( maly ma gronkowca zlotego i jeszcze jedna jaksa bakterie:-( jutro ide do pediatry i zobaczymy co nam powie:-(

Kurcze no to nie fajnie ale z jednej strony to dobrze , że już wiecie co jest grane i możecie Maluszka leczyć.

julcia kończy dzisiaj dwa miesiące i zaprasza ciocie na ciasteczko i kawusię!!!!


Wszystkiego Nal Najlepszego dla wszystkich 2 miesięczników:-)


A ja ostatnio wpadłam na pomysł aby przez 3 dni nie pomagać Młodej robić kupki ani czopkiem ani termometrem i na 3 dzień przy zmienieniu pieluszki i ugięciu nóżek Mała zaczęła stękać więc przygięłam nóżki bardziej i kupka wyszła jak ta lala:szok: Oli ani nie płakała ani nie bolał ją brzuszek. Zrobiła sama kupkę i teraz też czekamy 3 dni a jak nie zrobi to na 4 dzień dam czopka. Jestem pełna nadziei.

A na brzuszek nie płacze więc może ona potrzebuje tych 3 dni na kupkę:tak:
 
No ja juz pisałam gratulacje i buziaczki dla Julki:*:*

Madzienka a powiedz mi jesce ten zagęszczacz do normalnego mleczka to przepisała Wam lekarka czy jak???
 
reklama
Kanusia ja karmie cycem,wiec Ci nie pomoge
a co do przewijania ja tez używam chusteczek do siuśków a do kupki wodę:tak:
 
Do góry