reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Zuzce zaczęła się łuszczyć skórka na czole - przy brwiach... nie wiecie co może być przyczyną?
U nas tak się zaczęła skaza białkowa. Pani pediatra powiedziała, że jeżeli tylko w okolicach brwi się skóra łuszczy to nie trzeba zmieniać diety matki ( o ile karmisz piersią)
 
Zuzce zaczęła się łuszczyć skórka na czole - przy brwiach... nie wiecie co może być przyczyną?
u nas na takie luszczenie skory powiedzieli ze to ciemieniuszka teraz zeszla z jednej brwi a troszke jeszcze na drugiej zostalo. smarowalam to wacikiem od uszy umoczonym w oliwce
 
pytia nie bedzie tak zle u mnie tez tak jest ze malutka obracala dłówka w jedną stronę i nie dzwigała jej i jak jej grzechotką machałam to na nią nie reagowała, pierwsze próby są najgorsze bo myslalam że to praktycznie nic nie pomoze dopiero jak ją odpowiedio ulozylam i dalam grajaca zabke na wprost to odrazu poskutkowało:tak::tak::tak:trochę cierpliwosci i malutka tak to polubi że sama bedzie chciała sie poddawac tym ćwiczeniom ;-);-)

Mam nadzieję Monia, że polubi, bo na razie ćwiczenia w leżeniu na plecach jakoś znosi, ale na brzuchu to jest taki ryk, że uszy puchna. A Jasiu w dodatku zaczyna wtedy paniować, żebym wzięła Hanię na recę, bo on nie lubi hałasu:-DNie wiem jak ja te chrzciny jutro przeżyję...

ja biorę Małego do pionu - jakoś sobie radzi!

Hania też się często krztusi, jak mleczko za szybko leci i też albo do pionu daję i po pleckach klepię, albo na boczek.
 
Pytia a jak to jest u twojego maluszka, chodzi mi o to że moja już podnosi główkę ale jak ją probuje podnieść za rączki to nawet nie próbuje jej ciągnąć :-:)-:)-(a lekarze mówą że już powinna ciągnąć, czy u ciebie też tak jest?
 
Napiszcie mi prosze jak często wasze maluchy robią kupke?
Hania robi raz dziennie a czasmi co drugi, czy to nie za rzadko:confused:
Dodam ze w tej chwili mojego mleczka coraz mniej i więcej dostaje sztucznego:-(
 
Napiszcie mi prosze jak często wasze maluchy robią kupke?
Hania robi raz dziennie a czasmi co drugi, czy to nie za rzadko:confused:
Dodam ze w tej chwili mojego mleczka coraz mniej i więcej dostaje sztucznego:-(

Mysle, ze robi w sam raz. Moja robiła w tamtym tygodniu w srode, czwartek, piatek i do tej pory cisza, czyli juz 8 dni bez kupy:crazy:, ale bąki coraz bardzie śmierdzące, wiec kupa nadchodzi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry