reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
U nas też się zdarza od czasu do czasu takie duże odparzenie, gdy zje coś co jej nie pasowało i często robi kupki. Wtedy pomaga tylko przemywanie wodą, żadnych chusteczek i nacieram bephantenem.

Dziewczyny, jakim kremem smarujecie dzieciom buzkę jak wychodzicie na zewnatrz, bo ja używam bambino tak jak w tamtym roku, ale widzę, że mała ma ciagle czerwony nos od razu jak wyjdziemy z domu. Nakładam dość grubą warstwę, chyba, że już taki jej urok :-)
 
U nas też się zdarza od czasu do czasu takie duże odparzenie, gdy zje coś co jej nie pasowało i często robi kupki. Wtedy pomaga tylko przemywanie wodą, żadnych chusteczek i nacieram bephantenem.

Dziewczyny, jakim kremem smarujecie dzieciom buzkę jak wychodzicie na zewnatrz, bo ja używam bambino tak jak w tamtym roku, ale widzę, że mała ma ciagle czerwony nos od razu jak wyjdziemy z domu. Nakładam dość grubą warstwę, chyba, że już taki jej urok :-)
"Nivea na każdą pogodę" co ważne zimą,nie zawiera wody!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jakim kremem smarujecie dzieciom buzkę jak wychodzicie na zewnatrz, bo ja używam bambino tak jak w tamtym roku, ale widzę, że mała ma ciagle czerwony nos od razu jak wyjdziemy z domu. Nakładam dość grubą warstwę, chyba, że już taki jej urok :-)
Ja też smaruję Bambino (takie niebieskie) i jest wszystko oki.
 
dziewczynki , pamietacie co to były za rureczki czeskie ,jak dzieci miały wzdęcia lub gazy nie odchodziły?/Pytia chyba lin ka podawała . Kojarzy któraś???
 
reklama
Do góry