reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Dziewczyny przed chwilą dzwoniłam do miejskiego . Jest u nich możliwośc porodu w wodzie więc jeśli nie będę miała przeciwskazań to jadę tam , nie do Malarkiewicza. :))
 
Mam pytanie do was :) czy wiecie może jak wygląda wywoływanie porodu u Malarkiewicza, jeśli do piątku nie urodzę jadę do szpitala, z góry dziękuję za odpowiedzi!
 
Właśnie ja znalazłam na stronie fundacji rodzić po ludzku że w wojewózkim facet może być przy cc na życzenie. Pierwzy raz się z czyms takim spotkałam dlatego od razu Wam napisałam żeby zaoytać co i jak:)).

Z doświadczenia Wam powiem że nie praktykują jak już wcześniej było wspomniane, bo jest to zabieg chirurgiczny, a z tym wiązałoby się to iż M musiał by się do tego przygotować jak lekarz.

Co do porodu w wodzie to jeśli jest wzorowa ciąża to nie ma przeciwwskazań. Ja takowych nie miałam , trafiła mi się w Wojewódzkim sala porodowa - jedynka i to z wanną no żyć nie umierać i rodzić w wodzie. Tylko że nie miałam postępu porodu ( za krótka szyjka , wody odeszły a rozwarcie nikłe )i nici z tego porodu w wodzie. A co jakiś czas mniej więcej co 40min-1 h przychodzi położna każe Ci wyjść z wody bada Ci szyjkę ( najgorsze co może być ) i robi KTG . A wychodząc mówi "proszę nie leżeć tylko chodzić" a tu weź i chodź ze skurczami. No ale ja miałam wszystko na odwrót najpierw odeszły wody a potem pojawiły się skurcze ale sama sobie tak narobiłam bo w sposób naturalny wywołałam poród tzn.weszłam na piechotę na IX piętro a potem zeszłam - bo prądu nie było i 12 h później zaczęłam rodzić.

Także dziewczyny trzymam za Was kciuki żeby było szybko i bezboleśnie :-) POWODZENIA!!
 
Ja tez rodziłam w wojewodzkim i maialam sale z wanna,ale nie korzytałam wogole.Wogole w szpoku jestem bo cala noc rodzilam a nie przyszlo mi do glowy wlazic do wanny.ALe milo wspominam mimo bólu.Trzymam kciuki dziewczyny za lekkie rozwiazania.
 
Witajcie.Byłam dzisiaj na spotkaniu w Mama Cafe.Super było.Miłe towazystwo,kawa,herbata i ciasto.Pani logopeda poopowiadala troszke o mowie dziecka.Maluchami zajeły sie dwie dziewczyny,Mój Oli i kolezanki Klaudia były najmłodsze ale tak super bawiły sie z nimi i dziecmi ze nawet za mamusiami nie teskniły:) Mam nadzieje na wiecej taki spotkań.Wstawie fotki jak Monika mi przesle na meila.
 
reklama
Do góry