reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Przeczucie Cię nie myliło Liwus ;-) Oczywiście, ze dam Tobie namiary : ul.Partyzantów (obok starostwa powiatowego przy rondzie bema, tam również przyjmuje dr.antonowicz), tel.534 07 53 dam Ci jeszcze komórkę (oczywiście nie od mnie jakby co ;-) 501 214 809) , ponieważ nawet prywatnie długo czeka się na wizytę (my czekaliśmy trzy tygodnie :-() dlatego jak coś dzwoń do niej na kom. A cała procedura wygląda następująco;idziesz do niej prywatnie, jak stwierdzi, że bąbelaś musi mieć zabieg to wpisuje ciebie w swoim kajeciku na konkretną datę i wy stawiacie się tego dnia w szpitalu, idziecie do poradni okulistycznej (jest ona na parterze) tam przyjmuje pani ordynator i jeszcze raz zerka na oczko i stwierdza że jednak będzie przepychanko (acha wcześniej zajdź do rejestracji i załóż mu kartę i z nią idź do poradni) - żadne skierowanie nie jest ci potrzebne! Idziecie następnie do izby przyjęć (to taki mały stoliczek przy drzwiach wejsciowych;-) tam panie was spisują:-) i prowadzą do poczekalni (czyli dwa kroki dalej - tam znowu was spisują i czekacie,aż następna pielęgniarka zawiezie was na drugie piętro na oddział, tam dają wam łóżko takie malusieńkie;-) i czekacie,czekacie aż zbierze się cała ekipa dzieciaczków do zabiegu (dlatego przygotuj sobie kanapeczki, zabawezki itp.) gdzieś o 11tej mały dostanie syropek uśnieżający (coś w stylu glupiego jasia;-)) i pewnie będzie miał odlot:-)i gdzieś o 12 tej będzie przychodziła pielegniarka i po kolei zabierała bąbli na zabieg (czas trwania zabiegu 3-5 min) a ty będziesz czekać pod drzwiami. Później przyniosą ci maleństwo i nie będziesz mogła przez dwie godziny karmić. Poczekacie z jakieś jeszcze dwie godzinki na wypis (niestety) i do domciu:-) a za tydzień kontrola (acha jak będziesz na początku w poradni to wchodź bez kolejki - ponieważ niemowlaki mają pierwszeństwo - tak mnie uświadomila pani doktor) Ogólnie my bylismy w szpitalu od 8.00 do 14.00 :szok: Zastanawiałam się później czemu tak długo????Ale mąż mnie uświadomił, że my byliśmy po prostu na pobycie całodziennym a szpital za nas dostał kaskę;-) (tylko czemu obiadku nie dali??;-)).Moze trochę chaotyczni eci Liwio opisałam ale jak coś to daj znać to możemy się zmówić na spacerek to cię uszczegółowie:-)

Na basenik dziewczyny to ja się piszę z wielką przyjemnoscią ale tak od stycznia (może woda i ze mnie trochę tłuszczyku wyciągnie;-))

Dziewczyny powiedzcie mi jak jest z tymi suwaczkami?? Dostałam link od Klaudi, weszłam, nawet zrobiłam :szok: umieściłam w profilu i jest jako sygnatura zapisana ale coś mi sie dalej nie pokazuje (wczoraj już w siebie zwątpiłam, może jakaś ja nie kumata?? no ale w końcu dwa fakultety skończyłam....może mnie na starość ta wiedza jakoś ciężko wchodzi...:-(
 
reklama
Jezu mam suwaczki!!:-):-):-) A wczoraj walczyłam z nimi do1 w nocy i dopiero teraz je zauważyłam!! Czyli dziewczyny jeszcze coś mi w tej główce pozostało;-)
Tak sobie pomyślałam czy moze któras z mam miała ochotę zapisać się na aerobik (zawsze to raźniej jak nas więcej:-), bo mnie zostało trochę zapasu na zimę i dobrze by było go do wiosny zrzucić ;-)
 
Tosika wielkie dzięki za namiary . Dzisiaj zadzwonię :-) A na spacer jest jak najbardziej chętna , a na aerobic też. Szukam nawet chętnych. tylko że ja bym chciała chodzić na ten aerobic do OSW :-)
 
magdziara a jak synek? Bardzo chory? U mojej siostry pogrom, obaj synkowie (jeden 3 lata drugi 6 miesiecy) po grypie żołądkowej, i jak poszła na kontrolę to się okazało że dziewczynka, która weszła przed nią do gabinetu miała ospę i rodzice niewiedzieli że z taką chorobą idzie się do gabinetu zabiegowego - i teraz czeka moja siostra czy wykluje się ta ospa czy nie?
 
Olek leży. Dawno go nie widziałam takiego spokojnego. Ciągle stan podgorączkowy. Bierze antybiotyk.Najgorzej przezywa , że do szkoły nie chodzi.Kiedyś byłam z Antosiem. Mial może z 8 tygodni u prywatnej pediatry i tez byli rodzice z dzieckiem z ospą. Ale p. doktor przyjęła ich w innym pomieszczeniu a poczekalnię wywietrzyła i jakoś uniknęłiśmy. Choroby to najgorsze co może być.
 
reklama
Do góry