reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Majcia witaj ! Oczywiście spotkamy się jakoś z wózeczkami czy też nie.
Tosika oczywiście że pamiętam o kawce i na pewno się zjawię u Ciebie ale zapewne po Nowym Roku bo koleżanka przyjeżdża i będzie nocować u nas więc nie wiem czy od razu po świętach będę mogła.
 
reklama
Dawno mnie nieby ło, ale zostałam zawalona pracą... wszyscy chą mieć wszystko przed świętami... później tylko sylwester i z gówy, wrócimy do normalnego rytmu... No i teraz oczywiście wkontrole lekarskie jeszcze były więc zaganiana jestem... w święta może uda mi się odsapnąć :-)

Majcia - witaj...:-)
 
Współczuję Ci Nikula.... Ja dlatego wzięłam urlop wychowawczy :-)
dziewczyny sprzedajcie mi jakiś fajny przepis na sałatkę (obiecałam teściowej, że zrobię jakąś niebiańską sałatkę na święta) i wiecie muszę teraz coś wymyśleć, a co by sprostać "wymaganiom" mamie mojego M :wściekła/y:
 
Wesołych świąt mamusim i maluchom
aby było miło, ciepło i radośnie


tosika - mi wychowawczy się nienależy :-) całe szczęście że mam taką pracę,że mogę w domu porobić :-) więc staram się jak mogę:-)
 
Ja nie wiem ale te olsztynskie mamy to jakieś mało aktywne, ani widu ani słychu, normalnie wstyd;-)
Nikula moze w końcu na jakiś spacerek sie wspólny zmówimy, bo z tego co pamiętam to ty jesteś z grona jarotowych mam??:-)
 
tosika - bardzo chętnie :-) tylko muszę mieć pewność że "niezarażam" coś się przyplątało do mnie wczoraj... dziś już w sumie nic mi nie jest, ale dmucham na zimne :-)
 
Nikula bardzo ostrożna z ciebie mama, pełen szacuneczek:-) Mój Kornelek też jest teraz przeziębiony i tak staram się izolować dzieciaczki od siebie, ale niestety jest to trudne do realizacji:-(
A mnie dopadła bezsenna noc, całe szczeście, że jest teraz internet to mam co porobić:happy: aczkolwiek mała wstaje na cyca między 1 a 2gą wiec i tak nie za bardzo opłaca mi się iść spać.....:-(
 
Dziewczyny szukam ( niestety ) dobrego żłobka w Olsztynie!! Chce posłać Małego od września i może orientujecie się gdzie jest dobrze no i jaka jest cena za żłobek?

Ola2in1 gratuluję pięknego chłopczyka :-) Witaj Maksiu na świecie :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane...dawno tu nie zaglądałam,ale jakos ten czas tak szybciutko nam leci,ale juz po świętach więc już w domku na spokojnie można podzialać :-)
Maksymilian przyszedł na swiat 18grudnia(akcja zaczęła sie juz 17rano-odejście wód)o porodzie chce jak najszybciej zapomniec bo trafiłam chyba na najgorszego lekarza i jego wredna pomocnice czyt. położną :wściekła/y:po prostu brak mi słów na ich brak profesjonalizmu..który w tym fachu byc powinien....
a teraz uciekam kąpać brzdąca a wam życze dobrej nocy ;-)
 
reklama
Dziewczyny szukam ( niestety ) dobrego żłobka w Olsztynie!! Chce posłać Małego od września i może orientujecie się gdzie jest dobrze no i jaka jest cena za żłobek?

:-)
Liwia mój Olek chodził hmmmz 5 lat temu na Szrajbera dokładnie na Knosały. Cena podobnie jak za przedszkole czyli coś ok 180 zł. Tak mi się wydaje.


"Promyczek" Opieka nad Dziećmi Na Godziny Monika Czyżewska
Kontakt
Olsztyn, ul. Jemioły 3 l. 47, tel. 0502617116


Żłobki w Olsztynie - Forum dyskusyjne portalu maluchy.pl Ť ciąża, poród, zdrowie dzieci


A to przeczytałam w necie...szok
Witam!
Planuje otworzyc od przyszlego roku (2009) prywatny zlobek (tzw. Klub Malucha) w Olsztynie,
bedzie to prawdopodobnie pierwsze takie miejsce w naszym mieście.
Zaadoptowany zostanie domek jednorodzinny z ogrodem, wykwalifikowane i sympatyczne opiekunki,
godziny opieki do uzgodnienia, czesne ok. 800 zł /m-c.
Czekam na wszelkie uwagi i sugestie!
Pozdrawiam.

Ten wpis mnie powalił z nóg
 
Ostatnia edycja:
Do góry