reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Dziewczyny, gdzie w Olsztynie zrobić "przyjęcie". Taki obiadek dla max 20 osób po chrzcie? Znacie jakiś fajny zakład fotograficzny, żebym mogła zrobić zdjęcia w niedzielę po chrzcie?
 
reklama
To ja też się dołączam, okolice Olsztyna, mama 2 urwisów, trzecie przyjdzie na świat we wrześniu. Jestem nowa na tym portalu więc czekam na wskazówki techniczne i nie tylko. Pozdrawiam:-)
 
Witaj Justyna Z :-)

Izaa - ja mimo, ze jeszcze nie urodzilam, to juz u mnie zaczely sie dyskusje na temat chrztu:sorry2: My akurat myslelismy o miejscu najblizej kosciola, zeby z dzidzia nie tulac sie zbyt daleko. I np jesli chrzest mialby byc w Sercu Jezusowym, to "impreza" w restauracji Nowoczesna ( Hotel Warminski) lub w Corner Cafee. Jesli natomiast bysmy zdecydowali sie na kosciol akademicki (jestesmy studentami) to wtedy Przystan w Kortowie. Moja kolezanka robila na Przystani, ale kolo plazy miejskiej. Calkiem sympatycznym i bardziej kameralnym miejscem sa na starowce: Lipka - kiedys pizzeria na Okopowej, Weranda Grill - mozna wtedy zarezerwowac cala salke z widokiem na rzeke, a jesli lubicie tradycyjne polskie jedzenie i w dodatku w atrakcyjnej cenie to polecam "Ziupiarnie" kolo Katedry - chyba na ul sw. Barbary albo Pierogarnie kolo Awangardy...hmmm co jeszcze moglabym Ci polecic...jesli goscie lubia nietuzinkowe potrawy, to moze sushi Yoko??? Kocham to miejsce - same pysznosci:tak:, mily wystroj, swietna obsluga, no i co moze sie okazac bardzo istotne panuje tam spokojna atmosfera, czego czesto brakuje olsztynskim restauracjom - zatloczonym i zadymionym :wściekła/y: to sa w sumie najwazniejsze kryteria, ktorymi bym sie kierowala przy wyborze lokalu.

Mam nadzieje, ze chodz troche Ci pomoglam...mam tez swoja czarna liste olsztynskich restauracji :-p ale narazie sie powstrzymam od krytyki ;-)
 
Witaj JustynaŻ :-)

Chrzest mamy 7 marca w Katedrze, więc coś na starówce będzie ok. (wszyscy mamy samochody, więc gdzieś dalej też może być). Ja bym chciała takie bardzo kameralne miejsce, żeby nikt mi nie łaził, czyli jakaś oddzielna sala.
 
W takim wypadku polecam sprawdzić terminy rezerwacji w Corner Caffe, Weranda Grill, Lipka na Okopowej, Nowoczesna i może jeszcze Bohema czy Różana. To przychodzi mi do głowy jeśli chodzi o oddzielne sale bądź ewentualnie wytyczenie kameralnego zakątka.
 
Witaj AnnaS

Dzięki Owcall, poczekam jak zrobi się cieplej i ruszam na rekonesans :-) Lipka, to nie pizzeria? Ja mam ochotę na coś eleganckiego ;-)
 
Czesc Anno S

Izza - no teraz jak wyjrzalam za okno, to rzeczywiscie aura nie zacheca do spacerow:sorry2: - jak tak bedzie jutro to nie wychodze z moim brzucholkiem na zadne wedrowki:no: - no moze tylko szybko na uczelnie...kochana sesja egzaminacyjna :baffled:wrrr...
Życze powodzenia w wyborze restauracji :tak:
 
reklama
Hej mi_mi

Dziewczyny mam pytanie, czy chrzciłyście może swoje dzieci w Katedrze? Ile mam księdzu zapłacić??? Tylko nie piszcie co łaska :-p
 
Do góry