reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Owcall, kremik tylko kupie w manhattanie, czy gdzieś jeszcze. A może opłaca się kupić przez internet? Ciężko mi wyjść z domu, bo mała cały ssak wisi na cycu.

Czy to ten balsam?
http://www.atw.com.pl/pl/index.php?page=info&id=1084,
bo znalazłam jeszcze żel.

Chociaż dzisiaj zrobiła mi przedświąteczną niespodziankę :-):-):-) Poleżała w łóżeczku, w huśtawce (ze mną w kuchni, ale zawsze:-p) i śpi o 17 :-) Także mogłam poszaleć i zafarbować włosy, upiec ciastko, zrobić sałatkę i rybkę po grecku, a nawet wyskoczyłam do sklepu :szok::szok::-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku życzę wszystkim forumowiczkom i ich rodzinom wiele zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń oraz mnóstwo spokoju wewnętrznego....
 
Izaa ja wiem tylko o stoisku na Manhattanie:zawstydzona/y: Pracuje tam fajna kobieta - zawsze cos doradzi, poleci, dobierze kosmetyk do Twoich potrzeb, no i ... zawsze cos opusci przy zakupach:tak:szczegolnie wiekszej ilosci . Jestem pewna,ze wyjdzie taniej niz przez internet. Mi kupuje tam kosmetyki ciocia, bo ma jakas karte i wtedy jest jeszcze taniej, wiec korzystam z okazji:-D.
Co do Twojego aniolka moze raz jeszcze zrobi Ci niespodzianke i pozwoli mamie na chwilke wyskoczyc na zakupy :-) chyba, ze bedzie wolala isc z Toba;-)

Pozdrawiam i wszystkim olsztyniankom zycze wesolych swiat :laugh2:
 
Owcall z Amelką to różnie bywa. Czasem śpi z 16h/dobę, czasem 10h/dobę. Teraz śpi :-) tylko jak długo:-p

Mam pytanko, widziałam kiedyś reklamy, że w Heliosie są filmy dla matek z dzieciaczkami. (Filmy dla dorosłych). Przeglądałam ich stronę, ale niestety nic nie znalazłam na ten temat. Może macie jakieś informacje?
 
Magdziara - dzwonilam pod numer, ktory podalas, ale nikt nie odbiera - chyba mam strasznego pecha :-(moze moglabys podac szczegoly odnosnie gimnastyki dla kobiet w ciazy, bo po swietach przyda sie troche ruchu :-pChcialabym sie dowiedziec czy juz jest ustalony grafik i jakie sa koszty zajec? Z gory dziekuje za odpowiedz :sorry2:

Pozdrawiam
 
Magdziara - dzwonilam pod numer, ktory podalas, ale nikt nie odbiera - chyba mam strasznego pecha :-(moze moglabys podac szczegoly odnosnie gimnastyki dla kobiet w ciazy, bo po swietach przyda sie troche ruchu :-pChcialabym sie dowiedziec czy juz jest ustalony grafik i jakie sa koszty zajec? Z gory dziekuje za odpowiedz :sorry2:

Pozdrawiam

wszystko jest ustalone i moje koleżanki z kubu kangura już się zapisywały. Nie wiem czemu numer nie odpowiada. Nie udzielę ci więcej informacji niż mam. Ja uczęszczam do tego Studio na zajęcia, a właścicielka jest moją przyjaciółką, natomiast część gimnastyczną będzie prowadziła p. Monika a nie własniecielka szkoły, któa specjalizuje się we flamenco. Zajrzyj tutaj: Studio Animacji Ruchowej RYTM

JOGA W STUDIU „RYTM”
(WTORKI- CZWARTKI 19.00-20.00)
ZAJĘCIA według metody SIVANANDA VENDATA CENTERS poprowadzi
MONIKA WOJCZULANIS
Monika zdobywała doświadczenie na międzynarodowym kursie dla trenerów
Sivananda Jogi, The Sivananda Yoga Teachers' Training Course, uzyskując
dyplom International Sivananda Vedanta Centers i tytuł Yoga Siromani.
Jej nauczycielem był m.in. Yoga Acharya Swami Atmaramanda, z Francji
oraz Yoga Acharaya Swami Durgananda z Kanady.
Joga według tradycji Sivanandy składa się z takich elementów jak:
· pranajamy (nauka prawidłowego oddychania),
· asany (zestaw odpowiednio dobranych do każdej grupy ćwiczeń
fizycznych),
· odpowiednia relaksacja,
· medytacja (nauka i pogłębianie koncentracji).
***
Podstawową zasadą jogi według tej metody jest traktowanie własnego
ciała z miłością, akceptowanie swoich możliwości i stopniowe ich
pogłębianie. Taki sposób postrzegania pomaga na długo zachować młody
wygląd, zdrowe i szczupłe ciało, uczy prawidłowej relaksacji i koncentracji.
Pomaga zrzucić zbędne kilogramy i odświeżyć ciało i umysł.
Joga według Sivanandy jest przeznaczona dla każdego, spokój i
odprężenie znajdą w niej zarówno osoby starsze jak i młodsze.
ZAPISY I PŁATNOŚCI- Monika Wojczulanis, tel. 600 553 743
DLA PRZYSZŁYCH MATEK
( PIĄTKI 17.00-18.00)
zapisy u instruktora: Monika Wojczulanis 600 553 743
Niezwykłością tego systemu jogi jest również fakt iż kobiety w ciąży mogą
także uczestniczyć w zajęciach, a taki sposób aktywności sprawi, że czas
oczekiwania na dziecko będzie spokojny, harmonijny i wypełniony
szczęściem i świadomością bycia razem. Na zajęcia zapraszamy także
przyszłych ojców. Proponujemy również wielorakie warsztaty tematyczne
m.in. medytację dźwiękiem przy udziale gongów i mis tybetańskich,
kundalini jogę prowadzoną przez naszych przyjaciół z całego świata,
asthanga jogę, rytuały tybetańskie, oferujemy również zajęcia indywidual

i jeszcze spróbuj zadzwonić jak Ci isę nie uda, to za zapytam o co chodzi i ci dam znać,pozdrawiam
 
reklama
Dziekuje za odpowiedz...niestety na dzisiejsze zajecia nie bylam w stanie dotrzec - niestety sesja i zaliczenia na uczelni :wściekła/y: Bede w takim razie dzwonic do bolu i byc na nastepnych - mam nadzieje, ze za duzo nie stracilam, bo nigdy wczesniej nie mialam stycznosci z joga:sorry2:

Pozdrawiam serdecznie:blink:
 
Do góry