reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Jeżeli ciąża jest zagrożona to tylko Szpital Wojewódzki tylko on ma odpowiedni sprzęt do ratowania noworodków ja tam rodziłam 3 razy bo każda ciąża była patologiczna, poród w wodzie przy ciąży zagrożonej chyba odpada?? a jeśli chodzi o opiekę niestety zawsze i wszędzie można trafić na paskudny czyiś humor i nie ma na to reguły;/
 
reklama
Asiu, ja niestety miałam dłuuuugi poród, 16 h (w czym 4 godziny ze znieczuleniem), który niestety skończył się cesarką.

Dziewczyny, gdzie jest sklep super pharma w Olsztynie?
 
w Olsztynie chyba nie ma:sorry:
najlepiej sprawdź w necie ale z tego co kojarzę to nie ma - chyba że ostatnio się otworzyło coś ;-)
 
Witam mamy z Olsztyna,
na forum jestem nowa, ale korzystam z okazji, żeby przywitać się na wątku olsztyńskim, bo sama jestem olsztynianką z urodzenia :-). Jeszcze raz witam.
 
Witaj ananna :)

Izaa nie wiem czy regularnie uzywasz musteli, ale ostatnio czytalam o tym produkcie bardzo niepochlebne recenzje...jezeli chodzi o rozstepy, to akurat moj dermatolog radzil mi robic na przemian prysznic cieply i zimny, konczac na letnim - po takim prysznicu ponoc lepiej wchlaniaja sie "specyfiki". Ja stosuje na wilgotna skore oliwke bambino lub olej lniany (najlepiej na wieczor, bo troche barwi ubranie), rano znow prysznic i fissan - niektorym moze niepasowac jego dosc tlusta konsystencja, ale skora jest elastyczna, no i koszt niewielki w porownaniu z innymi "cud srodkami":tak:Odpukac, ale poki co nie mam ani jednej "zeberki" :) a do biustu polecam kremik firmy ATW - rowniez na czas karmienia (stoisko w manhattanie)....ale sie rozpisalam :sorry:heh
 
A ja chciałam was powitać świątecznie. Ostatnio nie mam czasu na bb, nawet na czerwcu 2008 bywam rzadko, ale chciałam Wam przekazać informację o zajęciach jakie będą niebawem odbywały się w Olsztynie:

GIMNASTYKA DLA KOBIET W CIĄŻY - Póki co proponuję od stycznia w piątki 17-18.00- (grupa powstaje przy min. 5 osobach) -szczegóły i zapisy u
Moniki Wojczulanis 600 553 743

JOGA (wtorki/ czwratki) 19.00-20.00- szczegóły i zapisy u Moniki Wojczulanis 600 553 743

W sprawie gimnastyki dla matek z dziećmi ustaliłam z prowadząca zajęcia z jogi - Moniką, że zrobimy pilotażowy kurs od lutego kilka spotkań dla rozeznania czy będą chętni i ile osób?Warunkiem będą dzieci do 1,5 roku!( plus 2 miesiące)

Wszystkie zajęcia odbywają się w szkole tańca orientalnego, irlandzkiego i flamenco
na Nagórkach
Studio Animacji Ruchowej RYTM
 
Nie używałam musteli, ale chciałam zacząć. Potrzebuję krem do piersi (zrobiły mi się malutkie rozstępy), ale boje się smarować, bo karmie małą.
 
reklama
Do góry