reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

witaj Justyna ;-)
dziewczyny dzwoniłam na basen do dobrego i pytałam o temperature.powiedzieli ze na malym basenie jest 31-32stopnie.hmmmm czy to nie za mało?:confused:
 
reklama
Justyna , Iza witajcie ...:-)
Ale tutaj coś cisza ostatnio..
Kachurek jak tam samopoczucie?
Ola jak tam nocki i nie tylko , lepiej?
 
nocki lepsze...pół na pół..połowe w łóżeczku,połowe ze mną :-) temperaturki póki co nie ma...no i już zaczyna kumac że kapiel cycuś światełko i lulu..chociaz czasami jeszcze stawia opory i zamiast zasypiac to sie smieje i zagaduje po swojemu z cyckiem w buźce:-D
 
Halo!
Ja ciągle rzygam i plamię, więc nic nowego. Kurka , a dzisiaj właśnie dostałam smsa od kumpeli w 5 m. ciąży , że wróciła z nart.:szok: W ogóle wszystkie moje kumpele chodziły w ciąży czując się wspaniale tylko ja jakaś nie halo - to plamienia , to rzyganie. No nic przetrwam jakoś, ważne żeby dzidź urodził się cały i zdrowy.:tak:
Chciałam z trójkę dzieci ale kolejne to chyba przygarnę, bo kolejnej ciąży to już mi organizm chyba nie wytrzyma, :baffled:.
 
Kachurek zanim sie obejrzysz będzie juz po :tak: i babelek będzie razem z wami.....i pójdą precz te wstrętne dolegliwości ;-)
 
a co tu tak pusto? mój Maksio poszedł sobie spac przed 20..nawet nie poczekał az go mamusia wykapie...mam tylko nadzieje ze w srodku nocy nie zrobi oczek jak 5zł:-D
 
Ola, no ja własnie nie wiem dlaczego taka pustelnica tu. Chociaż może i wiem...
Magdziara , Nikula wychodzić mi z tych chust ( dla niewtajemniczonych : www.chusty.info ) i wchodzić na BB i to już:-D
Olu a byłaś na basenie w Dobrym Mieście?
A te 31 stopni to wydaje mi się że ok.
 
reklama
liwuś a ja od trzech dni z urzędnikami mam sajgon... ręce mi opadają:-) dziękuję za namiary na dermatologa ;-)

ps. strój doszedł?
 
Do góry