reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Halo. Odzywam się dopiero teraz bo nie miałam przez kilka dni dostępu do neta.:angry:
Byłam w czwartek na usg i dobra nowina to taka że serducho bije jak dzwon. Druga trochę gorsza to , że mam krwiaka i muszę leżeć żeby się wchłonął. Już tak się ze mnie nie leje, więc musi być dobrze. Jak będę miała trochę siły to wkleję zdjęcie z usg, ale na razie zajmuję się głównie rzyganiem i ciężko mi usiąść do kompa:zawstydzona/y::sorry2:. Mdłości trzymają mnie cały dzień, ale przynajmniej wiem że dzidziuś rośnie zdrowy!:tak:
Pozdrowionka.
 
Kachurek , to super wiadomości że wszystko wporządeczku z fasoliną .
Teraz leż , wypoczywaj i pozbywaj się paskudnego krwiaka.
Ściskamy Cię serdecznie!
 
nikula fajna stronka :) no ale mi przyda sie dopiero za jakis czas,ale już poszła do zakładek :rofl2:
Kachurek świetnie że wszystko w porządku z małym groszkiem :-D leż i odpoczywaj

a ja mam meega problem...Maks w dzien nie chce spać..co za tym idzie marudny sie robi i nie do zycia..już nie pamiętam kiedy spał w łóżeczku i nie wiercił sie przy jedzeniu..pediatra dał czopki kojąco-uspokajające, bo stwierdziła że on musi spac w dzień więcej...no to mu dałam na wieczór..ale po parunastku minutach zrobił kupe
i jak zwykle...problem z uśnięciem-godz 22 a on uhahany i rozgadany...i nie wiem znowu zasnęłam pierwsza a on jakos później przy cycku :wściekła/y: jestem wściekła ze zasypiam i nie odkładam go..ale wczoraj zanim poległam 5 razy go odkładałam a on lalala do cyca...:baffled: wymiekam
 
Ola , nigdy tak ni emiałam z Młodym więc Ci nawet nie pomogę jedynie co mogę gdybać co to jest to może "skok wzrostowy". Za kilka dni powinno się uspokoić a jak nie to może ma gorsze dni... sama nie wiem.
 
Maly ma wszystkie objawy zabkowania :wściekła/y::-:)szok: od slinienia się do gorączkowania..wczoraj dopiero jak mu dałam paracetamol to sie misiak uspokoił i zasnął,a czytałam że czasami dziąsęłka moga dawać o sobie znac nawet pare mies przed pojawieniem się pierwszego zabka...ale bardziej podoba mi sie twoje przypuszczeni :rofl2:
 
No to dzisiaj Cię nie pocieszę bo Adaś zaczął się slinić też ok. 3 miesiąca a zeęba nie ma do dzisiaj.
No ale życzę Ci żeby ta sytuacja się skończyła jak najszybciej.
 
reklama
Witam wszystkie panie
chciałam wszystkim poklecić nowy sklep z ciuszkami dla dzieci. Sklep o nazwie baby boom
mieści się w domu towarowym dukat, obok alfy na 2 piętrze. W ofercie przede wszystkim ciuszki używane dla dzieci i zabawki. Naprawdę ładne i w świetnuch cenach dużo firmowych. Wszystkie prane i prasowane. Jest winda można dojechac z wózkiem i fajny kącik dla dzieci - jest gdzie zostawić pociechę. Otwarty od 10.00- 18.00 pon - pt i sobota 10.00- 14.00
 
Do góry