reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
hej maaga, rzadko tu zaglądam:-) u nas podobnie było, jak mały miał 2-3 miesiące zaczęło się ślinienie i trwa do dziś - u mojego synka był to z pewnością objaw zawiązywania się ząbków:tak:

a co do forum, to rzeczywiście raczej spokojnie tu jest;-) pamiętam, że był rzucony kiedys pomysł spotkania w celu sprzedaży i kupna rzeczy po dzieciach - czy cos się z tego wykluło???
 
maaga, nie ma co się obrażać na forum ;) Każda ma swoje, każda jest pochłonięta swoimi zajęciami i problemami, pracą. Jak mój Miłosz był w wieku Twojej córci to non stop miałam na wszystko czas ... a teraz chodzę na paluszkach jak śpi w dzień po to aby pospał jak najdłużej żebym tylko mogła wreszcie zająć się tylko sobą ;)))
Trudno powiedzieć tak na odległość czy Twoja córa ząbkuje czy coś jej dolega, musisz ją obserwować - to Ty ją najlepiej znasz. PRAWDOPODOBNIE jednak coś tam pewnie zaczyna kiełkować w dziąsełkach.
A następnym razem jak masz jakieś "niepokoje" to nie czekaj na odpowiedź na forum tylko zapytaj pediatrę :tak:

Wyprzedaż wymyśliła Melakarmelata - ale ostatnio pisała, że jest zaganiana i pewnie nie ma po prostu czasu.

Crazy_rita ... super, że to nic poważniejszego! Dziewczyny! Badamy się!
 
Normalne, poczekaj aż zacznie wkładać stópkę do buzi :)
Takie maleństwo codziennie odkrywa coś nowego. Będzie się śmiać samo z siebie, będzie rozmawiać do i oglądać swoje dłonie oraz nóżki. Może zawieś jakieś wisiadło nad łóżeczkiem ? Najlepiej coś w kolorze czarnym i białym.
Moja uwielbiała gryźć, lizać, memłać metki. Jest nawet specjalna maskotka, Pan Metka, w tym celu.
 
ha ha no zaganiana, u mnie sterta rzeczy stoi fotelik, kojec, maty, huśtawki już o ciuchach nie wspomnę, ale nie mam czasu na zorganizowanie jakiegoś kiermaszu, a po za tym to tak sobie troszkę myślę, chociaż byłam do niedawna zapartą przeciwniczką, że może wpadnę na pomysł powiększyć liczbę potomstwa hmmm no i wtedy rzeczy by się przydały :D więc na razie temat odroczony, no chyba,że któraś ma ochotę przejąć pałęczkę to z chęcią wpadnę :) :)

Maga ja nie zrozumiałam piszesz, że mała śpi najwyżej 7h to mało? mój do dziś ciurkiem co najwyżej 3-4 prześpi, a z tego co kojarzę to taki maluszek co trzy godzinki je, więc nie wiem czym się przejmujesz, a ślinienie może się już zacząć mój Michaś też chyba jakoś w okolicach trzeciego miesiąca się ślinił, i jak jadł to ciągał uszko i włoski koło uszka :) :) więc chyba wszystko w porzo :)

My chodzimy do doktora Trusewicza
ul. Dworcowa 28

10-900 Olsztyn (woj.warmińsko-mazurskie)
Telefon:533 31 52

nie wiem czy dobry, w sumie nie możemy narzekać bo kontrole częste i jak porównuję do koleżanki co chodzi do dziecięcego to mi się wydaje, że dokładniej mieliśmy z 5 wizyt a ona tylko 3, nie miała po tym jak zaczęła jej córeczka siedzieć.
 
Ostatnia edycja:
Melakarmelata-dzięki za odp.w spr.ortopedy.:tak:;-)zapisałam ją do wojewódzkiego...bo wszędzie nie ma już miejsc wszystko zajęte do marca....:szok::zawstydzona/y:
Maaga-wszystko jest normalnie!!! jak najbardziej...maluchy potrafią robić różne dziwne rzeczy...:-)

u Was też tak mroźno.....
byłam z młodą na rehabilitacji....i jakoś dogrzać sienie mogę....brrrr...
 
Ja mięso kupuję w rascie, bo wydaje mi się, że tam mają sensowne w miare :), a z rybą to właśnie ostatnio uświadomiłam sobie, że prawie nie jemy my i mały :( Jeżli chodzi o warzywka to polecam zieloną bramę to kortowskie ogrody :)
 
reklama
wysłali mi dziecko na rehabilitacje bo podobno mięśnie karku coś nie bardzo... no i przykurcz mamy z prawej strony a mała tak nie znosi leżeć na brzuszku że straszliwie płacze...
 
Do góry