reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Ja też cały czas za kółkiem. W sobotę znowu 100km było i całkiem dobrze mi się jezdzi. Do tego codziennie krótkie traski. Do końca sierpnia jeszcze ze trzy razy napewno taką seteczkę przejadę. Pasy zawsze zapięte.
 
reklama
Dziewczyny, które szczepią się na krztusiec, jak to wygląda? Musi być skierowanie czy wystarczy iść do apteki po szczepionke i do przychodni? Można się szczepić do 36tyg? Teraz mam opryszczke i infekcje dróg moczowych więc pewnie z 2tyg będę musiała poczekać?

Córka miała odraczane szczepienia i będziemy dopiero nadrabiać więc chyba wolę się zaszczepić jednak...
 
Ja też jeżdżę bo nie mam innego wyjścia, co prawda ograniczyłam do minimum ale całkowicie nie zrezygnuje. Pasy zapinam bo boję się nie zapiąć.

My mamy 7 osobowe auto VW touran i dla nas to fajna opcja a będzie nas 2,+3. Plus ja mam swojego swifta i do niego też się mieścimy nawet z wózkiem 😅😅
 
Na krztusiec potrzeba skierowanie. Ale do kiedy można się szczepić nie wiem niestety. Wiem, że z infekcja nie można. Całą ankietę miałam przed szczepieniem do wypełnienia między innymi jakie leki brałam, jakie infekcje, czy infekcje, czy była temperatura itd. Myślę że w tym przypadku najbezpieczniej skonsultować się z internista przed szczepieniem w celu kwalifikacji i wystawienia skierowania 😉.
 
Na krztusiec potrzeba skierowanie. Ale do kiedy można się szczepić nie wiem niestety. Wiem, że z infekcja nie można. Całą ankietę miałam przed szczepieniem do wypełnienia między innymi jakie leki brałam, jakie infekcje, czy infekcje, czy była temperatura itd. Myślę że w tym przypadku najbezpieczniej skonsultować się z internista przed szczepieniem w celu kwalifikacji i wystawienia skierowania 😉.
z tego co pamiętam, lekarz mówił że trzeba się zaszczepić do 36 tc.
Ale nie pamiętam....dokładnie.

Ja już staram się nie prowadzić samochodu, mam wrażenie, że nie ogarniam lusterek, biegów itd to za dużo 🤣
 
Na krztusiec potrzeba skierowanie. Ale do kiedy można się szczepić nie wiem niestety. Wiem, że z infekcja nie można. Całą ankietę miałam przed szczepieniem do wypełnienia między innymi jakie leki brałam, jakie infekcje, czy infekcje, czy była temperatura itd. Myślę że w tym przypadku najbezpieczniej skonsultować się z internista przed szczepieniem w celu kwalifikacji i wystawienia skierowania 😉.
Wykuruje się, zrobię morfologie, mocz i crp, skonsultuje z prowadzącą i może uda się przed 36 tyg. Dzięki :)
 
Nowanna nie strasz, bo ja to dwa razy w miesiącu zapuszczam się sama 150km w jedną stronę na badania i do mojej prowadzącej 🫣 Właśnie już rozkminiam bo mnie to czeka już w przyszłą środę. Ale w sumie wygodnie mi w samochodzie.

Zapinacie pasy? Ja już od dawna nie zapinam bo się boję tego ucisku na brzuchu. Wiem, że są jakieś adaptery i inne wynalazki ale stwierdziłam, że to nie jest dla mnie.

Tak tak, jeżdżę i to bardzo dużo. Za tydzień jadę jeszcze odwiedzić rodziców ok 260km w jedną stronę .
Zapinaj pasy. To bardzo ważne dla Waszego bezpieczeństwa. Mam adaptery, bo pas nie wychodził mi na kolcach biodrowych, ale może u Ciebie jest ok. Zapinaj!
 
reklama
Do góry