reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Ja mam za tydzień wizytę i toxo robić już nie będę bo przechodziłam . A GBS na wizycie moja ginka pobiera
 
reklama
Aż idę na ovu zobaczyć czy coś tam jeszcze się zadziało :D

Ojejku a to nie chodzi o to że tym gbs bejbik zaraża się przechodząc przez drogi rodne więc jak przechodzi to się może zarazić, a przy cc podają profilaktycznie antybiotyk jak przy każdej operacji... ale to sama wymyśliłam😆 będę 19.08 to się dopytam bo wtedy mam wizytę i ustalanie cc, w sumie mówił że wypisuje ostatnie badania ale to właśnie mam hiv, cmv itd. Bez gbs
 
Aż idę na ovu zobaczyć czy coś tam jeszcze się zadziało :D

Ojejku a to nie chodzi o to że tym gbs bejbik zaraża się przechodząc przez drogi rodne więc jak przechodzi to się może zarazić, a przy cc podają profilaktycznie antybiotyk jak przy każdej operacji... ale to sama wymyśliłam😆 będę 19.08 to się dopytam bo wtedy mam wizytę i ustalanie cc, w sumie mówił że wypisuje ostatnie badania ale to właśnie mam hiv, cmv itd. Bez gbs
a to ja nie wiedziałam że antybiotyk się podaje profilaktycznie przy każdej operacji, nigdy żadnej nie miałam 🙈 ale brzmi to dla mnie abstrakcyjnie, profilaktycznie podany antybiotyk 😅
 
Teraz będę mieć wizytę u prowadzącej 13-go, więc jak mówicie, że lekarz pobiera ten wymaz to pewnie wtedy mi babeczka pobierze. Dwa tygodnie temu miałam pobieraną cytologię - miałam taką sprzed ciąży i procedury, teraz mam „świeżą”. Ale zastanawiam się czy ja dotrwam w dwupaku do tego 13-go 🫣 Oby.
 
Przy gbs + i CC nie ma znaczenia bo dziecko nie ma kontaktu.

Da się potem usuwać i dodawać użytkowników, a 2 razy tak miałam że pod koniec jak wychodził temat "przeprowadzi na priv" to sie duchy aktywowały, ja nie mam nic do duchów niech dołącza na koniec, nie każdy lubi pisać a żył grupa parę miesięcy, jestem zdania że jak ktoś chce dołączyć i byc aktywnym dać sie poznać to super.
Ale nie che żeby cały internet czytał o moich zaparciach, czy w kurwie na teściową ;)
 
Mi jeszcze trochę brakuje do ostatnich badań 🫣 Ale widząc wasze posty to już niedługo i mnie czekają. Na razie "tylko" standardowa morfologia i mocz. Nawet nie wiem kiedy będę miała następną wizytę. Czy doktorek już postanowi trochę szybciej zrobić niż po miesiącu? 🤔
 
Królowa_Śniegu zanim zaszłam w 1 ciąże tylko CC w trakcie 1 ciąży w połowie zaczełam sie nastawiać pozytywnie do SN i mój 1 SN był super. 2 też SN był mega intensywny, za intensywny, teraz jeszcze 3 tyyg temat był temat CC i przyjęłam to na klatę jak mus to mus, ma też swoje plusy CC zwłaszcza jak masz 1 .
Świadomie z moimi doświadczeniami tylko SN no ale czy teraz 3 sn będzie ok to dam znać mam nadzieje po 20.08​
 
Macie może samochody 7-osobowe lub większe? Zastanawiam się jak to rozegrać w rodzinie 2+3. Tak przymierzaliśmy ostatnio, żeby wsadzić do bagażnika wózek siostry i się okazuje, że do żadnego z aut już nic więcej nam nie wejdzie :/ Poważnie myślimy nad wymianą na większy, żeby też zmieścić jakąś babcie 😉
 
reklama
Macie może samochody 7-osobowe lub większe? Zastanawiam się jak to rozegrać w rodzinie 2+3. Tak przymierzaliśmy ostatnio, żeby wsadzić do bagażnika wózek siostry i się okazuje, że do żadnego z aut już nic więcej nam nie wejdzie :/ Poważnie myślimy nad wymianą na większy, żeby też zmieścić jakąś babcie 😉
Nutella my poszukujemy, ale nic nas nie urzeka. Co prawda będzie 2+2+ psiak, ale często wozimy dodatkowych pasażerów.
Tak do roku będziemy musieli wymienić auto męża więc wtedy na bank będzie 7 osobowy.
 
Do góry