reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

reklama
Nie wiem.. w poniedziałek mam wizytę to może coś ustalimy. Ale przeraża mnie myśl o lezeniu w szpitalu kilku tygodni i czekaniu i to jeszcze tak daleko od domu.
A jak twoje twardnienia brzucha i szyjka? Pomogły leki? U mnie dalej twardnieje tak jak twardniał. Dzisiaj mam taki dzień że jak tylko wstanę to mam twardy.. na ostatniej wizycie szyjka okej, długa zamknięta zobaczę jak będzie teraz..

Ja biorę magnez, duphaston i pije hektolitry wody i jest o niebo lepiej. Twardnienia sporadyczne, szyjka żelazna. Domyślam się, że wizja słaba :/ to jest przerażające, że w promieniu 100km nie ma żadnej porodówki 😱
 
Cudnie, widać Twoje wpisy Weranna :)

To co czekam na info od admina i się zamykamy. Śmieszy mnie oburzenie przyczajonych i fajnie jakby się to już wszystko szybko uspokoiło.

Skończyłam prasować, poukładałam rzeczy w komodzie :) ale się okazało że potrzebuję miejsca na moje rzeczy. Więc chyba za chwilę wycieczka do Ikei 😅
 
reklama
Do góry