reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

mnie tez wlasnie zaczela glowa bolec - pewnie lykne apap :-(
ale najpierw sprobuje sie podratowac amolem (smaruje nim skronie i czolo - pomaga) i olejkiem olbas oil (stosuje jak amol, ewentualnie kropelka pod nosem dla lepszego oddychania)
 
reklama
eh a ja Wam zazdroszcze tej zimy, dosyc juz mam tej irlandzkiej pogody(jesien trwa pol roku),tylko szarosc i szarosc.na szcescie za dwa tygodnie wybieram sie do Polski i mam nadzieje,ze zima poczeka na mnie.dodam,ze wybieram sie tam z moim partnerem,ktory jest irlandczykiem i ktory porzadnego sniegu nigdy na oczy nie widzial!
 
Nie bardzo wiedziałam gdie to napisać, więc pomyślałam,że może poradzicie mi coś. Na ostatniej wizycie u gin mialam robione usg i lekarz powiedział mi że Dzidziuś jest nisko ułożony(nad samym pęcherzem ma główkę) i nie wiem czy to dobrze czy źle? Moja mama która jest pielęgniarką mówiła,że nie za dobrze...
Czy któraś z Was wie coś na ten temat?
I na dodatek mam okropne bóle pleców..czasem nie mam siły wstać z łóżka...
Proszę poradźcie czy to normalne?
 
Nie bardzo wiedziałam gdie to napisać, więc pomyślałam,że może poradzicie mi coś. Na ostatniej wizycie u gin mialam robione usg i lekarz powiedział mi że Dzidziuś jest nisko ułożony(nad samym pęcherzem ma główkę) i nie wiem czy to dobrze czy źle? Moja mama która jest pielęgniarką mówiła,że nie za dobrze...
Czy któraś z Was wie coś na ten temat?
I na dodatek mam okropne bóle pleców..czasem nie mam siły wstać z łóżka...
Proszę poradźcie czy to normalne?

Myślę że samemu dzidziusiowi nic nie grozi, a Ty powinnaś dużo odpoczywać, nie nosić ciężarów i nie przemęczać się. Jeśli lekarz ci nic nie mówił to jest wszystko w porządku, pewnie bedzie cię częściej kontrolował czy szyjka macicy się nie rozwiera itp. Bóle pleców mogą mieć wiele przyczyn, w czym jedno to umiejscowienie dzidziusia, zla pozycja do spania, za dużo siedzenia w jednej pozycji - ja też je miałam, ale zmieniłam poduszkę i za dużo nie siedzę i juz mi lepiej.
 
Olaa-moja kolezanka miala ten sam problem.gin w 23 tygodniu stwierdzil ze jej dzidzius jest nisko ulozony.miala zalecone lezenie,a gdy czula ze jej bzuch twardnieje musiela klasc pupe na poduszce.dwa tygodnie temu urodzila w terminie zdrowego bobaska. Dbaj o siebie i nie zamartwiaj sie na zapas.
 
Troche mi glupio z powodu tego co sie wydazylo ale chyba nikt mnie nie zrozumie lepiej niz wy. 2 tyg byczenia sie w domu, tak wiec pierwszy dzien do pracy wstalam troche wczesniej zrobilam sobie kanapki, ubralam sie wypilam mala kawe (bezkofeinowa) i na autobusik.Niestety dzidzia tak jak jej rodzice ma chyba chorobe lokomocyjna i doslownie 2 przystanki przed moim celem zrobilo mi sie duszno i jak juz dotarlam i wysiadlam z autobusu to ledwie zdazylam za przystanek dobiec:( Nigdy mi sie tak wczesniej nie zdazylo, a mdlosci przeciez mijaja i chyba mialam straszne szczescie ze na przystanku nikogo nie bylo bo spalilabym sie ze wstydu:-(. A tak mi dobrze szlo do tej pory.
 
reklama
kluseczka mną tez rzuca bez powodu robi mi sie zimno potem goraco brakuje powietrza slinopotok i bach paw jak malowany :(
 
Do góry