reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Pixella ja tez mysle ze ta krew to dlatego zemialas to zaparcie sama tak mialam pare dni przed swietami ,tez mam hemoroidy po urodzeniu mojej malej,ja przez dwa dni nie moglam sie zalatwic za przeproszeniem,a normalnie to chodze raz co rano bez problemu,krwawilam moze pozniej przez 3 dni ale juz jest dobrze,a bol brzucha to pewnie od gazow

U mnie po urodzeniu malej najwiekszym problemem byly wlasnie hemoroidy,po porodzie wszystko mi sie zagoilo bardzo szybko a one dokuczaly mi jeszcze dlugo.
 
reklama
Ja niby nie mam zaparc, ale zylakow sie nabawilam w poprzedniej ciazy i tak mi juz zostalo. Mama przywiozla mi z Polski masc (chyba z kasztanowca, ale glowy uciac sobie nie dam) i ona mi pomagala, gdy bolalo. Dlatego mam troche obaw rowniez i z tego wzgledu w zwiazku z porodem sn, nie chcialabym by przy parciu mi to dziadostwo peklo:no:
 
Hej lenka87 ja też do drugiej w nocy nie jestem w stanie zasnąć i nikt ani nic mnie nie obudzi do jedenastej ;-) Chociaż, gdy idę rano do lakarza np. na dziewiątą to jestem bardziej wyspana i wypoczęta, niż o jedenastej:confused:
A teraz jeszcze złapałam katar i trudniej mi zasypiać niż kiedykolwiek.
 
No i znów nie mogę się położyć spać.Chciałabym chodzić spać o ludzkich porach. Bo przecież zmęczona jestem. Dziś sobie odpuszczę nagan...:)ale jutro położe się przynajmniej o 22,bo w poniedziałek zaczynają mi się znów zajęcia na uczelni. Nie wiem co mam robić,aby więcej spać.Chodzę niewyspana i nie potrafię się skoncentrować.
 
Pixelko, mnie tez ostatnio wiecej boli brzuch, a to dlatego ze maluch sie tam rozpycha, coraz mniej miejsca na "flaczki", wiec nawet myslenie o jedzeniu powoduje u mnie puchniecie. Nie wiem, czy to dlatego, ze bylam nie u siebie, czy rzeczywiscie zaczal mi sie okres zaparc, ale rzeczywiscie ostatnie 3 dni do najlepszych pod tym wzgledem nie nalezaly.
A kochana swieza krew to raczej z jakiejs ranki - pewnie, jak pisza dziewczyny, moga to byc zylaki. Chociaz ja mysle, ze to raczej peklo Ci jakies naczynko. Teraz zwiekszyla sie nam znacznie objetosc krwi, naczynka siegaja blizej powierzchni skory - czesciej sie rumienimy, krwawia nam dziasla itd.
Ja zauwazylam, ze zaczely mi pekac naczynka. Zrobil mi sie juz wczesniej maly pajaczek na twarzy, a na ciele mnoza mi sie takie malutkie czerwone kropeczki o srednicy mniejszej niz 1 mm. To nie sa krostki, tylko takie kropki z krwi pod skora - czy ktoras z Was ma takie?
Lenko, ja rowniez mam ostatnio klopoty ze snem. Moze nie tyle z pierwszym zasnieciem, co z ponownym, kiedy juz zalicze toalete. A zaliczam ja po 2-3 razy w ciazgu nocy, bo chyba maluch juz strasznie sciska mi pecherz :-(
 
Kalina_malina-ja rowniez mam te czerwone male kropeczki, caly dekolt mam nimi wysypany i nie mam zielonego pojecia co to moze byc.
Brzuch ostatnio tez mnie zaczal niepokojaco bolec.nie jest to bol w okolicach jajnikow jakto bylo do tej pory, lecz podrzusze na samym srodku.boli szczegolnie jak dotykam to miejsce.
 
reklama
Do góry