reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

No tak ale do tej pory udawalo mi sie powstrzymywac nawet na poczatku w pracy a tutaj na przytnaku :C Dobrze ze deszcz padal i ludzi nie bylo.
Zmarzlam dzisiaj troche i w domku tez nie za ciepo czuje ze sie troche moglam przeziebic wiec ide sie polozyc spac. DO juttra dziewczynki
 
reklama
KluseczkaS z tą choroba lokomocyjną to jest cos na rzeczy. Ja nigdy nie mialam problemow z jazdą jako pasażer, a teraz tylko prowadzic mogę bo inaczej mnie mdłości biorą. Jak widzisz nie jestes sama :-)
 
Ja tez mam problemy z przełykaniem dużych tabletek i zazwyczaj wszystkie przegryzam niestety. Jeszcze przed zajściem w ciażę zaczęłam brać Feminatal N i mimo, że sa to duże tabletki to maja kształt,który ulatwia ich przełykanie. Dodatkowo musze brać żelazo ( TardyferonFol )i choć te tabletki tez nie są male to wolę je niz cos w plynie bo pamietam z podstawówki jak wygladały zęby po prwparatach z żelazem:baffled:

A tak odnośnie badań jakie powinno robic sie w ciązy to znalazłam taka stronkę :
Jakie badania powinna wykonać ciężarna? | Badania | CIĄŻA
 
Tau doskonale Cie rozumiem ja tez siedze jak na szpilkach widzimy juz nasze pieniadze na koncie ale jeszcze nie są dostephne wiec mamy je i nie mamy a czekanie jest tym co kobiety w ciazy nieznosza Zrobilam sie okropnie niecierpliwa ;(
 
ja nie biore witamin wszystko zwracam staram sie jesc duzo owoców i warzyw i pije soki marchwiowe :)
 
To tak jak ja- stoje w kolejce to mnie nerwica bierze ze ktos sie grzebie robi mi sie goraco i albo rezygnuje albo glosno wzdycham. CZasmi zastanawiam sie jak moj maz ze na wytrzymuje.
 
A ja sobie troszkę po marudzę a co;-) Strasznie źle spałam w nocy przez te ciągnięcia w dole spowodowane rośnięciem wszystkiego. Nie mogłam znaleźć żadnej pozycji żeby było wygodnie w każdej chwile było ok i za moment już bolało. Zgłaszałam to mojej Gin ale dostałam nospe forte która średnio pomaga i nic więcej. Nie chce brać niczego bez konsultacji z lekarką. Drugie to baba w przychodni grr:wściekła/y: Wysłałam mojego mężulka do przychodni aby dokładnie dopytał jak ma się przygotować do badania z glukozą. Wyręczam się nim ponieważ jest zimno ślisko i w ogóle;-). Mój mężuś jest bardzo zaangażowanym przyszłym tatusiem wszystko go interesuje, był na każdym USG zemną wiec wie to samo co ja w sparawie"naszej ciązy" a pani w przychodni potraktowała go bardzo brzydko i wogóle jak jakiegoś tumana i najlepiej oszusta który nie wie co chce. Ja wiem ze kiedys faceci sie nei iteresowali ciążą żony, ale kurde teraz mamy inne czasy, jest inaczej. A tak wogóle to jestem obolała i śpiąca dlatego pewnie pójdę się zdrzemnąć. ;-)
 
Magni nie przejmuj sie pewnie kobieta zazrosna bo jej maz mial to gdzies jak ona byla w ciazy a moze meza w ogole nie ma i jej chlopa brak :-D Co do spania to ja tez nie spalam przez pol nocy polozyla sie prze 12 a obudzilam w nocy ok 4 i nie moglam zasnac na doatyk wadawalo mi sie ze jakas myszka albo szczurek grasuje po domu:szok: wiec zerwalam sie z lozka i dostala opiernicz ze nie powinnam tak skakac i panikowac tylko lezec i spac. Ja niestety nie mam opcji drzemki- siedze przy biurku na niczym nie moge sie skupic i sciemniam ze pracuje :(
 
reklama
Dziwnie mi dzisiaj twarz spuchła, dłonie i stopy w porządku, ciśnienie w normie... Czy wy tez tak macie, czy powinnam się zmartwić?
 
Do góry