reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Dziewczyny ja normalnie jak pomyślę o frytkach to, aż mi ślinka cieknie.Mąż nie pozwala mi jeść niezdrowych rzeczy, chociaż wcale ich nie było tak wiele przed ciążą - staraliśmy się odżywiać zdrowo. Chyba sobie dzisiaj zrobię te frytki, bo nie wytrzymam.
Co do zachcianek to ja wczoraj miałam ochotę na sok pomarańczowy i go dostałam :-):-):-) W ogóle do słodkiego mnie nie ciągnie - ale to zrozumiałe, u mnie pewnie będzie chłopak (jak w całej rodzinie męża).;-)
 
reklama
Kurcze ale wam zazdroszczę tych lodów, ja nie mogę na nie patrzeć:baffled:, bo zauważyłam, że zimne potrawy wzmagają u mnie złe samopoczucie, mdłości i wymioty. Potwierdziła to też lekarka, że powinnam odstawić zimne, słodkie i kwaśne. Jak mam smaka na kwaśne to żadna siła na ziemi nie jest w stanie mnie powstrzymać hi hi, ale coś w tym jest...
Mam pytanie co chętnie pijecie? Lekarka zachęcała do picia herbatki imbirowej - podobno uspokaja żołądek, co o tym sądzicie? ja jeszcze nie zakupiłam tej herbatki, więc nie wiem czy działa, może warto sprobować...:happy:





 
Ja czuje sie dzisiaj okropnie. Nie z powodu mdlosci ni fasolki ale problemow. Wczoraj sie powylam bez powodu dzisiaj tez czuje ze bede wyla. Dlaczego zawsze w chwilach takich jak ta zycie nas wystawia na probe- wiem nie powinnam sie denerwowac bo to nie pomoze ale badz madry i pisz wiersze jak z kazdej strony zle informacje. Czuje jakby sytuacja z przed pol roku znow sie powtarzala:-(.
 
miczel takie frytki robione w domku nie są niezdrowe:tak: tak więc smacznego:-)

hehehehehehe dzięki Kochana od razu mi lepiej:-):-):-) a tak na serio to ja wiem, że to nie jest zdrowe, ale i tak zjeść musiałam, już jestem po frytkach i myślę sobie, że niektóre zachcianki trzeba spełniać:tak::tak::tak:

Mam pytanie co chętnie pijecie? Lekarka zachęcała do picia herbatki imbirowej - podobno uspokaja żołądek, co o tym sądzicie? ja jeszcze nie zakupiłam tej herbatki, więc nie wiem czy działa, może warto sprobować...:happy:

Imbir rzeczywiście pomaga na mdłości. Można nie tylko pić herbatkę z imbirem (np. świeżym), ale ulgę przynosi też ssanie kawałka imbiru jak mdłości dopadają.

Ja czuje sie dzisiaj okropnie. Nie z powodu mdlosci ni fasolki ale problemow. Wczoraj sie powylam bez powodu dzisiaj tez czuje ze bede wyla. Dlaczego zawsze w chwilach takich jak ta zycie nas wystawia na probe- wiem nie powinnam sie denerwowac bo to nie pomoze ale badz madry i pisz wiersze jak z kazdej strony zle informacje. Czuje jakby sytuacja z przed pol roku znow sie powtarzala:-(.
Kochana nie załamuj się, będzie dobrze, trzymam kciuki, żeby wszystkie Twoje problemy szybko zniknęły:tak::tak::tak:
 
KluseczkaS jesteśmy z Tobą kochana, mam nadzieję, że Twoje problemy szybko się skończą i będziesz mogła się już tylko cieszyć swoim maleństwem:tak:

miczel no jasne, że w naszym stanie wszelkie zachcianki dozwolone.. oczywiście w granicach rozsądku;-)

tris nie ma czego zazdrościć, przynajmniej później będziesz miała mniej kg do zrzucenia:-)
 
U mnie mdlosci nie ma :-)

Ale za to konia z kopytami bym zjadla, czuje glod co chwila, ale nie mam ochoty nic jesc taki jakby wstret do jedzenia. Mowie Wam ale glupie uczucie chce ci sie jesc a na nic nie masz ochoty.

Do tego biust mi sie znacznie powiekszyl i boli troszke.

Kolo 17 jestem juz nie do zycia. Nic mi sie nie chce :p Ale za to w nocy spac nie moge co chwile sie budze i o ktorej bym sie nie obudzila to czuje sie mega wyspana.

To by chyba bylo na tyle ;-)
 
martusia78 opisałas dokładnie tak jak ja się czuje:tak:no idealnie wszystko;-)

a dzisiaj weszłam do pracy : a kumpel: widać, że jesteś w ciąży bo balony Ci rosną:szok:
 
Hej,
Mimo wczorajszego obżarstwa lodowego z dnia na dzień schudłam o kilogram - muszę chyba zacząć jeść więcej pożytecznych kalorii, choć i tak większość zwracam:(.
Wczoraj deszcz padał dzień cały, mam nadzieję że się poprawi bo smutno.

KluseczkaS - ja też 3mam kciuki, będzie lepiej
 
reklama
A ja nie mam mdłości ani balonów....:zawstydzona/y: Może to jeszcze troszkę za wcześnie, ale oby nie przyszło w ogóle (mdłości znaczy sie :-), balony są mile widziane...)

KluseczkaS - Wszystkie jesteśmy z Tobą!
 
Do góry