reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie, samopoczucie, wizyty u lekarzy...

Hej Dziewczyny,
ja mdłości mam od samego początku, trwają cały dzień, do tego brak apetytu, ból brzucha, ból piersi no i oczywiście senność.
ciężko to wszystko znosiłam dopóki przed tyg nie zaczęłam plamić, teraz duphaston i no-spa 3 x dziennie. :-(
powiem Wam, że teraz wszystko zniosę byleby tylko dzidzia rosła i była zdrowa

życzę "smacznych zachcianek" i jak najmniej dolegliwości :-)
 
reklama
jestem normalnie senna jak niedzwiadek w srodku zimy spie i spie wymiotuje pali mnie zgaga i znow spie do tego jadłowstret masakryczny nawet nie moglam wcisnac w siebie kluseczków lanych na pomidorowej aa i mam wstret do zapachow normalnie mnie wszystko dobija ale co najwazniejsze odrzucilo mnie od papierosów akurat z tego jestem dumna bo rzucalam juz tysiace razy i wraz wracalam do nalogu :)
 
czesć dziewczynki
agata strasznie Ci współczuje że tak ciężko znosisz ciąże. Ja za pierwszym razem czułam sie tak super że gdybuy nie rosnący brzuszek wogóle nie wiedziałabym że jestem w ciąży;-)
Tym razem jest troszke inaczej- leciutko mnie mdli cały czas. Ale tak leciutko, że absolutnie nie powoduje to jadłowstrętu. A szkoda~!!!! bo po Helence zostało mi jeszcze kilka kilosków do zrzucenia a tu idą następne:baffled:
Od jedzenia mnie nieodrzuca, wręcz przeciwnie, cholera.
Co do papierosków. To też żałuje, że mi nie przeszkadzają, bo ich barak mi mocno czasem daje w kosć. A ja potem daje w kosc mojemu Miłemu. Głupi nałóg! A miałam nie wracać już do palenia po dziecku, ale szybko przestałam karmić (mleko wyschło:-() i od grilla po inne spotkanie z przyjacólmi temat sie rozwinał znowu. Bez sensu.
 
a u mnie wreszcie senność.. od ponad godziny albo i dłużej chodze ścięta:) przynajmniej jeden objaw który pozwala mi się poczuć ciążowo:tak:

chocoblok nie martw się, dzidzia na pewno rośnie zdrowo, ja tez miałam duphaston w pierwszej ciaży, a w tej mam luteine, teraz powoli zaczynamy odstawiać, progesteron w normie
 
Chocoblok ja tez mam wszystkie mozliwe objawy i czasami narzekam ale mam nadzieje ze z dzidzia wszystko bedzie OK, a nachodza mnie juz rozne mysli...
Kilka kolezanek powiedzialo mi, ze zazwyczaj tak jest ze im gorzej czujesz sie na poczatku tym final bedzie latwiejszy i na odwrot. Nie wiem czy w to wierzyc ale przyznam ze poprawilo mi to troche nastroj.
 
Czesc dziewczyny, dawno mnie nie bylo, ale nie jestem w stanie dlugo wysiedziec przy kompie ze wzgledu na wymioty i mdlosci, chodze calymi dniami jak cien czlowieka, ledwo przytomna:baffled: Mam juz dosc i nawet wczoraj dalam upust swoim uczuciem i sie poryczalam:baffled: Po prostu nie mam juz sily na wieczne wymiotowanie. Tym bardziej, ze nie mam czym wymiotowac, bo prawie nic nie jem, wszystkie zapachy doprowadzaja mnie do szalu, wiec kuchnie omijam wielkim lukiem:baffled: Szkoda mi tylko malego, bo teraz maz caly czas sie nim zajmuje, a ja w tych "lepszych" momentach jestem w stanie mu tylko cos poczytac:no:, bo na wiecej nie mam sily:no: Normalna zalamka.
 
Witam Panie w Poniedzialek. Ach ten weekend.

Cala Sobote przespalam :D Cudo a wczoraj czulam sie okropnie!!! Caly dzien bol zoladka potem glod! Zjadlam przez chwile czulam sie ok a potem zgaga i znowu bol plus mdlosci i tak caly dzien. Dzisiaj rano w autobusie przysiadla sie o mnie babcia ktora bylo czuc jak rozlana butelke whysky- MASAKRA.
 
Ostatnia edycja:
ja jeszcze na zapachy nie reaguje, ale rózne potrawy mi już nie podchodza, generalnie faszeruje sie wszystkim co niezdrowe:baffled:
 
ja wrociłam nieawno ze sklepu, efekt zakupów: kapusta kiszona i ogorki, mleczko słodzone, chipsy, sok porzeczkowy i sliwki, wiecej mi nie potrzeba:-)
 
reklama
ell podziel sie prosze! Ja juz zaliczylam paluszki slone i berliso po drodze do domu teraz biore sie za obiad. Mam straszne zachcianki mam ochote jesc caly czas nawet rzeczy za ktorymi kiedys nie przepadalm. Ale mi narobilas smaka tymi ogorkami. MNIAM
 
Do góry