reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy Maluszkowe i nie tylko :)

Wstawiam i tu :)
IMG_1976.JPG
IMG_1975.JPG
IMG_1974.JPG
IMG_1973.JPG



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 

Załączniki

  • IMG_1976.JPG
    IMG_1976.JPG
    133,8 KB · Wyświetleń: 622
  • IMG_1975.JPG
    IMG_1975.JPG
    147,6 KB · Wyświetleń: 616
  • IMG_1974.JPG
    IMG_1974.JPG
    148,9 KB · Wyświetleń: 611
  • IMG_1973.JPG
    IMG_1973.JPG
    128 KB · Wyświetleń: 607
reklama
My mamy osobny pokój dla dziecka, ale na początku nie chcemy go w ogóle urządzać, tylko zostawić tak jak jest, czyli taki nasz gościnny. Dla maluszka planujemy kącik u nas, co uważacie że jest niezbędne? Planuję łóżeczko, komodę z przewijakiem na wierzchu i chyba nic więcej. Uważacie, że coś jest niezbędne?

p19uskjojbeqaxq5.png

Dla mnie najważniejsze było łóżeczko, super sprawdził się przewijak na łóżeczku, do tego komoda i koniecznie wygodny fotel do karmienia :)

@89Katia mój syn też z tych mało problemowych, tuż po pół roku przesypiał całe noce, żaden szumiś nie był potrzebny, teraz też chcę z pół roku trzymać maluszka z nami a potem przerzucę do pokoju Ernesta (oczywiście jeżeli dziecko będzie spokojnie spać), my na szczęście mamy jeszcze jeden wolny pokój ale póki co jest wykorzystywany jako gościnny i dopiero jak najstarsze dziecko będzie szło do szkoły to chcę maluchy rozdzielić ;) ciuszki przesłodkie!
 
No właśnie zastanawiam się nad fotelem :) bo trochę nie mam go gdzie postawić, a nie bardzo umiem sobie to karmienie wyobrazić jeszcze.

Poza tym chciałam się Was zapytać o laktator, kupowalyscie/ pozyczalyscie? Elektryczny, ręczny?

p19uskjojbeqaxq5.png
 
No właśnie zastanawiam się nad fotelem :) bo trochę nie mam go gdzie postawić, a nie bardzo umiem sobie to karmienie wyobrazić jeszcze.

Poza tym chciałam się Was zapytać o laktator, kupowalyscie/ pozyczalyscie? Elektryczny, ręczny?

p19uskjojbeqaxq5.png
Pierwsze tygodnie karmiłam na leżąco, ze względu na nacięcie o wygodnym siadaniu nie było mowy [emoji33] a potem już fotel bo zobaczysz, że łóżko Ci szybko zbrzydnie ;)

Lakrator kupiłam zwykły ręczny, sprawdził się jako pobudzacz laktacji i przy nawale ale jakbym miała ściągać większe ilości to tylko elektryczny!
 
Zauważyłam że jeszcze nie mamy takiego wątku. :)

Tutaj będziemy mogły się chwalić wszystkim co związane z zakupami dla Naszych Maluchów i przy okazji wymienić opinią na temat wózków, łóżeczek itd. :)

A to moje pierwsze zakupy:
Ale sliczne ubranka i smoczusie :) ja jeszcze nic nie kupilam , za to mam mnostwo ubranek po synku mojej siostry, ciekawe czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka,
 
reklama
Do góry