reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy Maluszkowe i nie tylko :)

reklama
Popieram, owca to nasz najlepszy zakup. Alan ma 4 lata, a jeszcze uzywamy w kryzysowych sytuacjach (czyt. Kiedy chce wstac np o 5.30 :D )

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@clue ja też chociaż wydaje mi się że to formalność bo wszystko wskazuje na chłopczyka :D
W poniedziałek mam prenatalne to może coś się już wstępnie dowiemy
 
@clue ja też chociaż wydaje mi się że to formalność bo wszystko wskazuje na chłopczyka :D
W poniedziałek mam prenatalne to może coś się już wstępnie dowiemy
Ja na poprzednim usg widzialam klejnoty i poza meska czyli lezy sobie i jedna reka w kroku. No jak nic trzeci chlopak będzie. W poniedzialem mam prenatalne i też pewnie potwierdzą. Podobno w niektorych kulturach matka trzech chłopaków uważana jest za wyjątkową [emoji3] i wcale się nie dziwię.
A wczoraj na allegro juz chyba ze 20 ciuszkow licytuje i jakos podswiadomie prawie same niebieskie.
Milego dnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My poprzednio mielismy emmaljunge. Fajna i wygodna dla dziecka. W terenie fantastycznie sie sprawdzała. Ale krowa niezwrotna i bardzo ciężka. Teraz nie wiem co będzie. Posprawdzam u znajomych co bedzie zwinne i wygodne dla dziecka. I bedzie wozek używany. Nie widzę teraz sensu kupować na jedno dziecko nowego. Przy pierwszym był nowy i drogi. Ale byl na dwójkę zaplanowany. I jeszcze zwrocil sie w polowie przy sprzedaży.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na poprzednim usg widzialam klejnoty i poza meska czyli lezy sobie i jedna reka w kroku. No jak nic trzeci chlopak będzie. W poniedzialem mam prenatalne i też pewnie potwierdzą. Podobno w niektorych kulturach matka trzech chłopaków uważana jest za wyjątkową [emoji3] i wcale się nie dziwię.
A wczoraj na allegro juz chyba ze 20 ciuszkow licytuje i jakos podswiadomie prawie same niebieskie.
Milego dnia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe, super :D poza faktycznie jak na mężczyznę przystało :D ale zobaczymy jeszcze jutro :)
Moje dziecie ostatnio zakladalo rączki za głowę i troszkę ruszalo rączkami i nozkami. Ciekawa jestem co jutro nam zaprezentuje.
 
reklama
Hehe, super :D poza faktycznie jak na mężczyznę przystało :D ale zobaczymy jeszcze jutro :)
Moje dziecie ostatnio zakladalo rączki za głowę i troszkę ruszalo rączkami i nozkami. Ciekawa jestem co jutro nam zaprezentuje.
Moj sobie skakal. Kilka razy prostowal nóżki o pozniej sie rozlozyl. Prezentacja mozliwosci była mega.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry