reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wymiary po porodzie

A ja mam wagę przedciążowa, ni mniej ni więcej.I oby tak zostało.:-)
Trzymam kciuki za te dziewczyny, które chcą zgubić trochę.
 
reklama
W ciąży przybyło mi 19kg.Po porodzie zostało 9kg,a teraz moja córka ma 6,5 miesiąca a ja mam jeszcze 6kg do zrzucenia. P O M O C Y !!!! Zaznaczam ze jeszcze karmie piersia i nie wiem czy moge stosowac jakas dietke.Robie co sie da silownia,aerobik,ale co z tego jak ciagle chce mi sie jesc.Te 6kilo mam w udach i bioderkach ze o piersiach nie wspomne.
 
Antylopka ja mam 160cm wiec za wysoka nie jestem:-D musze sie pochwalic, ze dzis waga wskazuje juz 53.5 kg:-p:zawstydzona/y:zeby tylko nie poszlo w gore znow:baffled:jeszcze ze 3 kg do zrzucenia :tak:i bedzie ok.
 
W ciąży przybyło mi 19kg.Po porodzie zostało 9kg,a teraz moja córka ma 6,5 miesiąca a ja mam jeszcze 6kg do zrzucenia. P O M O C Y !!!! Zaznaczam ze jeszcze karmie piersia i nie wiem czy moge stosowac jakas dietke.Robie co sie da silownia,aerobik,ale co z tego jak ciagle chce mi sie jesc.Te 6kilo mam w udach i bioderkach ze o piersiach nie wspomne.

Ja w ciązy przybrałam 22 kg :szok::szok::baffled:. po samym porodzie spadło mi 10 kg:-):-D, ale 6 jeszcze wisi. Dieta jakakolwiek przy karmieniu odpada:no::no:, ale widzę po wadzę, ze wolno ale systematycznie w dół idzie...
Fajnie że masz czas żeby skoczyć na fitness. to było moje zycie przed ciążą i trochę teraz tęsknie za takim trybem:tak: Damy radę :-)
 
Ja przez ciążę przytyłam 28 kg dokładnie. Po porodzie zeszło chyba 14 (już nie pamiętam za dobrze). W sumie do teraz (6,5 miesiąca) zrzuciłam 33 kg. Przed ciążą nosiłam rozmiar 40 a teraz 38, a czasem 36 kupuję :-p. Tylko cyce większe niż były, a zawsze były duże (z tych do karmienia staniczków to mam 75 dd). Koszuli to nie mogę na guziczki zakupić bo paskudnie się rozłazi :dry:. Jak zmaleją to pewnie nie będą dobrze wyglądac, bo tak długo były "rozciągnięte";-), więc moze lepiej niech już takie zostaną?:confused:
 
Antylopka ja mam 160cm wiec za wysoka nie jestem:-D musze sie pochwalic, ze dzis waga wskazuje juz 53.5 kg:-p:zawstydzona/y:zeby tylko nie poszlo w gore znow:baffled:jeszcze ze 3 kg do zrzucenia :tak:i bedzie ok.

O kurcze Karolina to ty jeszcze chcesz chudnac:szok:ja mam 165 wiec tez nie za wysoka:sorry2: waże 57 i wygladam szczuplo...ale mysle ze jakkby mi ubyło jakies 5 kg to juz za chudo bym wygladała:no:To Karolek wzrostem nie idzie w mamusie:-D:-D:-D:-DTo tak jak u mnie:-D:-D:-D:-D
 
Natalia ja na poczatku studiow wazylam 47 albo 49 kg wiec to co jest teraz to w porownaniu z tamtym duzo:blink:ale zeby dobic do 50 i bedzie ok:tak:
Karolek ze wzrostem idzie w tate na szczescie :p
 
hej dziewczyny w sumie 1 raz u was pisze chyba mnie nie pogonicie;-)walcze rowniez z kg urodzilam w sierpniu 3 dziecko i duuuzooo przytylam bo 28 kg schudlam juz 23 i sie zatrzymalam fakt dieta nie wchodzi w gre chcialabym mniej wazyc,czekam na lepsza pogode zeby duzo spacerowac.co do ciuszkow w wiekszosc spodni wchodze z bluzkami jest gorzej bo cycusie pelne mlecia i urosly:tak:
 
reklama
Ja w ciąży przytyłam 20 kg:no::no::no: Julcia ma już 6 i pół miesiąca a ja tyle właśnie kilogramów sprzed ciąży:no::no::no: chciałabym je zrzucić ale jak?!?!? nie karmię już więc mogłabym zastosować jakąś dietę ale jaką? znacie jakieś dobre? polećcie coś bo wiosna tuż tuż i trzeba jakoś wyglądać!:happy2:
 
Do góry