reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wymiary po porodzie

ulenka zajrzyj na temat "diety, diety" tam sa mamusie które sie odchudzaja , maja róże sposoby i pomysły:tak:;-)
 
reklama
a ja sie chcę pochwalic, że moja szwagierka (w 6/7 miesiącu ciązy) wczoraj sie zachwyciła moim brzuchem. Pytała sie o ile ćwiczę więcej, że mam brzuszek jak przed porodem. A ja Wam się przyznam, że ćwicze mniej a nie więcej, bo czasu wolnego również mniej. ważne że brzuszek w ocenie innych jest ok!
 
Ulenkaaa - ja osobiście przed ciążą stosowałam wiele diet od kapuscianej ,poprzez różnego rodzaju tabletki wspomagające po dietę 1000 kalori.I ta ostatnia sprawdziła się najlepiej.Nie miałam po niej efektu jojo waga utrzymuje się na stałym poziomie.Poza tym jest to dieta na której się tak bardzo nie głoduje a co najwazniejsze jesz wszystko,nawet od czasu do czasu mozna,a nawet trzeba przekąsić coś słodkiego.Wiadomo jest że jak sobie pozwolisz na coś kaloryczniejszego to musisz to później wyrównać w innym posiłku i zjeść coś lżejszego.Na mnie naprawdę działa.Teraz karmię piersią i mam jeszcze 6kg to zrzucenia nie mogę sobie pozwolić na dietę i trochę na tym ubolewam,ale napewno jak skończę karmić to przejdę na 1000 kalori.:-D:-D:szok:
 
A ja sie chciałam pochwalic że ubyło mi 2 kg:-)Oczywiście straciłam je jak dwa tyg siedziałam z Piotrkiem hehe bo przy dziecku i w chałupie trzeba było samemu wszystko to tak zeszło...ale sie ciesze jeszcze 1 kg i bede happy:tak:
 
Ja zawsze byłam szczupła.W ciąży przytyłam 11kg,a jadłam wszystko na co tylko miałam ochotę.Rewelacyjnie znosiłam ciąże.:-)W 1,5 tygodnia po porodzie wróciłam do wagi z przed ciąży.I mogłam nosić wszystkie swoje jeansy.Nie wiem czy w następnej ciąży też tak będzie.:-DPozdrawiam
 
myszka - ja po pierwszej ciązy tez odrazu zjechałam nikt by nie powiedział , że byłam w ciązy był okres ze wazyłam nawet 45 kg wiec byłam bardzo szczupła.:tak:
A teraz po drugiej ciąży za chiny nie moge zrzucić już niby ostatnio waga wskazała 60 kg ale znów sie podniosło o 2 wyzej.
Anetko tak jak ty czekam tylko dnia jak przestane karmić i też spróbuję jakiejś dietki bo nie mogę patrzeć na swój wielki brzuch. Niektórzy jak mnie widzą pytaja czy jestem drugi raz w ciaży, nawet moja mama ostatnio mi zwróciła uwage ze mam wiekszy brzuch od niej.:wściekła/y:W ogóle musze cos zrobic ze swoim wygladem, chciałabym np diametralnie zmienic, zwłaszcza swoją fryzure , bo od zawsze nosze długie prosto uczesane włosy, Pare razy miałam do ramion. Farbowałam za czasów liceum. A teraz mam swoje ale widzę ze chyba czas na farbkę lub szmbon bo siwki się pojawiają:angry:.Najgorsze to to że boje się iśc do fryzjera.:baffled:
 
reklama
edyta-Koniecznie wybierz się do fryzjera.To pomaga na poprawę samopoczucia,szczególnie jak masz wątpliwości co do wagi.Jak sobie zrobisz super fryzurkę z eleganckim kolorem to od razu świat będzie lepszy i te 2 kilo pójdzie w niepamięć.Ja mam do zrzucenia 6kg i jestem załamana.Brzucha praktycznie nie mam ale zostało mi na biodrach i udach.Do tej pory spadło mi tylko ze 3kg.
Myszka-Ja zawsze miałam problem z wagą żeby jakoś wyglądać musiałam się stale pilnować i jakoś to było.I tak jestem dumna z siebie i szczęśliwa że po ciąży zostało mi do zrzucenia tylko 9kg.
 
Do góry