reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Majuska kochana, cieszę się, że Wasze maleństwo pięknie się rozwija:-)
Agutku dasz radę, leż jak najwięcej się tylko da i staraj się nie myśleć negatywnie, jestem z Tobą! Buziory kochana i uściski dla Szymusia, wszystko będzie dobrze!
 
Gola i Majuska cieszę się, że wszystko w porządku z dzidziusiami. Nas też troszkę zaskoczyła informacja o płci dziecka, bo ostatnio gin zapierał się, że będzie chłopiec, a wczoraj nagle mówi, że prawdopowodbnie dziewczynka, ale konkretniej powie na następnej wizycie, bo bobo usiadło w takim siadzie tureckim, że miał utrudnione dojście:-). Wg usg okazało się, że ciąża jest młodsza 2 tygodnie niż wcześniej lekarze mówili, więc termin przesuwa mi się na koniec listopada., być może stąd ten mój niewileki brzuch. Zmartwiło mnie to, bo niby wszystko jest w porządku i serduszko bije pięknie, ale jednak taka zmiana niepokoi, bo skoro wszystko jest prawidłowe to dlaczego nagle się okazuje, że dzidź jest młodszy...pewnie panikuję, ale taka rola mamy;-) Kolejną wizytę mam dopiero za 5 tygodni, ale myślę czy nie iść jeszcze w międzyczasie na jedną(nawet do innego gina) żeby upewnić się, że wszystko dobrze... jak radzicie?
 
Oj panikujesz troszkę martuś, panikujesz :) Na tych późniejszych USG to tak właśnie wychodzi, że niekoniecznie termin porodu i wiek ciązy pokrywa się z tym co lekarze mówili przy początkowych wizytach, ale to chyba nie jest aż takie istotne czy tydzień w tą czy w tą? najważniejsze jest to, aby po obejrzeniu wszystkich organów lekarz powiedział, że wszystko ładnie pracuje i dzidzia zdrowa, nie???

Edit: Nie mwiem czy posżłabym do kolejnego doktora, weź pod uwagę, że nie wolno tez za często robic USG bo to niedobrze dla dzidzi...
 
Martus to normalna rekcja przyszłej mamy, jakby nam powiedzieli nagle, że termin znowu do przodu się przesuwa o 2 tygodnie było by pewnie tak samo ;-) Płeć dziecka to sprawa zupełnie drugorzędna, największa radość to urodzenie zdrowego maleństwa :) Choć też byłabym skołowana, gdyby na kolejnej mi powiedział, że to chłopczyk, bo się niestety człowiek nastawia :)
 
Pewnie, że macie rację co do tego, że panikuję trochę, ale chyba czasem trzeba to usłyszeć żeby się ogarnąć;-) Ok, w takim razie na kolejną wizytę idę 22 sierpnia- za 5 tygodni.
 
lasencje, a to nasza mała "Igorkowa" :-D:-D. Przedstawiamy pannę Polę, kurde stópki ma jakieś duże, ja 36, mój chłop 42 - 43, a tu na foto nawet widać jaki paluch pokaźny hehe :-D
 

Załączniki

  • DSC_0104.jpg
    DSC_0104.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC_0105.jpg
    DSC_0105.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Agutek współczuję leżenie przy biegającym maluchu w domu, bo wiem, że to ciężkie. Ja miałam taki początek ciąży i momentami graniczyło z cudem, ale na pewno dasz radę!
 
Do góry