reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Gola i ja gratuluję, u nas też było lekkie zdziwienie, że dziewczynka, bo mocno na chłopaka bylismy nastawieni :) Dobrze, że wszystko w porządku!!

I ja dziś po wizycie jestem, również wszystko ok, brzuszek rośnie, szyjka trzyma, wyniki badań wszystkie w normie, no i się troche zdziwiłam, bo od ostatniej wizyty przybrałam na wadze tylko 0,5 kg, a ogólnie w całej ciązy tylko z 5 kg więc nie jest tak źle...czuję sie jakby z 15:-D:-D Pytałam mojego doktora o twardnienie brzucha, bo zdarza mi się to raz, dwa razy dziennie i coraz mocniej to odczuwam, ale uspokoił, że do kilku razy dziennie to nie ma sie czym martwić i że będa sie te skurcze zapewne nasilać....
 
Majuska - gratuluję udanej wizyty :)

Gola - no nareszcie :) Córeczka - super, ogromne gratulacje :) Śliczne imię wybraliście :)

Ja dziś też byłam na nieplanowanej wizycie, bo brzuch mi się bardzo napinał ostatnio....no i skraca mi się szyjka. Do 4 sierpnia mam leżeć w łóżku, nie mogę wychodzić nawet z małym na spacery, leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć. Jak ja mam to zrobić przy biegającym po domu dziecku ?
 
Majuska1 super że wszystko ok z maluszkiem:-)
agutek79 ja to mam cały czas taki brzuch twardy jak stoję i chodzę i już się przezwyczaiłam pomimo tego że biorę 2x1 no-spe zamiast wcześniejszej luteiny...No tak przy dziecku następnym to ciężko leżeć..pozdrawiam
 
reklama
Do góry