reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Majuska super ze wizyta sie udala,wazne ze z dzidzia wszystko jest w porzadku :-)
agutek dobrze ze poszlas do lekarza i ze zbadal Cie i teraz wiesz co i jak no i przykro mi z ta szyjka i z tym przymusowym lezeniem,na pewno bedzie Ci ciezko z malym dzieckiem w domu tak lezec,trzymam mocno kciuki za was &&&&&& :-)
Gola cudnie wyglada ta wasza Pola no a stopa wyszla przesliczna ;-):-) fajna pamiatka :-D
 
reklama
Majuska,gratuluję udanej wizyty!! Super, że wszystko u Was ok:-):-)
agutek79, kochana przykro mi że musisz leżeć i zastanawiam się jak Ty to kurcze zrobisz z małym brzdącem:/ Możesz liczyć na czyjąś pomoc??
martus.ja kochana spokojnie z tym terminem. Ja już nawet nie słucham co lekarz mówi odnośnie terminu bo wiem że to jest i tak tylko szacunkowa data. Grunt że dzidzia zdrowa, a każde dziecko inaczej się rozwija;-)

lasencje, a to nasza mała "Igorkowa" :-D:-D. Przedstawiamy pannę Polę, kurde stópki ma jakieś duże, ja 36, mój chłop 42 - 43, a tu na foto nawet widać jaki paluch pokaźny hehe :-D
Gola cóż za urodziwa panna!!! Po mamusi;-);-) Co do stópek to myślę, że moja pobije wszystkie. Na USG w 20 TC zmierzyliśmy i miała coś ok 34 mm (jedna stópka). Znajomym urodziła się córeczka też i jak miała 2 tyg byliśmy w odwiedzinach i zmierzyliśmy jej stópkę i miała 7 cm:-D A dodam, że ja mam 40-41 a mój D. 45.... więc to może być stopa gigant hehe
 
Ssabrinaa, onanana dziękuję :-D A wiecie koleżanka (ta której się w czerwcu Oskarek urodził) mówi, że w ogóle dzieci się teraz z dużymi stopkami rodzą;-)
 
Gola jaka stópka słodziutka, nam też się wydaję, że nasza ma duże stopki a i dłonie również. no ale co sie dziwić jak rodzice mają big stopy i długie palce u rąk
 
Dziewczyny gratuluje pomyslnych wizyt i badan USG. Podczytalam was, ale nie sposob kazdego komentowac ;-)


agutek wspolczuje bardzo, bo wyobrazam sobie ze Wam ciezko przy "leżącej mamie". Ja sie najbardziej boje tego wlasnie ze bede uziemona w lozku, a tutaj Maciek ciagle cos chce. Nie denerwuj sie i moze uda sie zorganizowac czujas pomoc w ciagu dnia?
Tez staram sie oszczedzac jak moge bo skurcze brzuszka mecza, ale na szczescie szyjka jest okej. No ale Maciek ciagle cos chce i to meczy bardzo.
 
Gola - Pola jest prześliczna, uroda po mamusi :)

Dziękuję Wam za wsparcie, póki co mogę liczyć na męża (dobrze, że to mądry facet jest), dziś przyjeżdża do mnie siostra, więc może ona będzie mogła też pomóc. Odezwę się wieczorkiem. Póki co to płakać mi się chce :(
 
agutek a wiec wiele odpowiedzialnosci spadnie na męza, ale bardzo dobrze że chętnie pomaga :)
Sama odczuwam zmeczenie już tą ciążą, gdy jeszcze dojdzie mi Maciek, ale pocieszam sie faktem, że mąż mi pomaga czy dziadkowie. Bez nich ani rusz! Zajmą się dzieckiem żebym mogła odetchnąc raz na jakiś czas. Bo tak jak sama mam wszystko na glowie to mi psychika siada :( i sie złoszcze bardzo.

Tobie lakarz dal zalecenia jakies? Jakies leki?
 
reklama
Do góry