reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Dziewczyny - gratuluję dobrych wieści i zdrowych maluszków! Za te, które jeszcze czekają, trzymam mocno kciuki! :)
 
Gola ja mam tak samo jak Ty, czym bliżej wizyty tym ja mam więcej tzw "czarnych myśli"...

Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze, Twoja dzidzia ma się dobrze i przyjdziesz i nam powiesz, że dzidzia się dobrze rozwija;) Trzymam kciuki;)
 
Kochane ciocie internetowe ! :)

Już po badaniu:-)

Wszystko w najlepszym porządku:-)

Maluszek ma już dokładnie 74 mm, ciężko było zrobić pomiary bo strasznie się wierciło, ponadto ssało paluszek próbowało piąstkę do buzi wkładać i ciągle zmieniało pozycje ;-)
Serducho pracuje jak trzeba 155 uderzeń na minutę, przezierność teraz wyszła 1,5 mm (podobno zmienia się w zależności od CRL, bo było ponad tydzień temu 1,1 mm), łożysko w normie, płyn owodniowy też, pępowina 3 naczynia ( cokolwiek to znaczy;-), kość nosowa prawidłowa, niedomykalność zastawki trójdzielnej też prawidłowa, przepływ w przewodzie żylnym w normie. Czaszka, mózg, kręgosłup, serduszko, pęcherz moczowy, jelitka, żoładek, wątroba - wszystko ok ! :-)

A wszystkie te ryzka trisomii (z. downa, z. edwarda, z. patau) duuuuużo niższe.

Nio i nie widać po kościach maluszka, ani po mózgu by ospa jakoś wpłynęła na maluszka, bo wszystko jest w jak najlepszym porządku!

Dziewczyny kochane, dziękuję za kciukasy!!!!!!! buziory dla Was:*

PS znowu miałam dopochwowe USG, bo bardzo źle było widać przez brzuszek ;/

Muszę teraz zmykać , odezwę się później! Dziękuję bardzo!
 

Załączniki

  • DSC_0230.jpg
    DSC_0230.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 41
Gola moje gratulacje;)
Mówiłam, że będzie wszystko dobrze;) Najwazniejsze, że dzidzia zdrowa i wszystko w porządku;)

Podobno od 15 tc już jest dobrze widoczne USG przez brzuszek tak więc podejrzewam, że moje sobotnie badanie też będzie dopochwowe...
 
Gola -gratuluje. Dzieciaki rosna jak na drozdzach. wyniki idealne. Mojej fasoli tez serduszko bije 155/min. Szkoda ,ze jeszcze troche wczesnie na plec. I musimy przestac takie sie stresowac przed wizytami.

Wiem ,ze przesadzam ,ale zobaczcie jak sobie fasolka nogi ulozyla. Kocham ją.
 

Załączniki

  • baby week 12_5.jpg
    baby week 12_5.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 43
Gola, suuuper wieści, bardzo się cieszę, widzisz, niepotrzebnie się martwiłaś, chociaż wiem jak to jest ;-) świetnie się Twoja dzidzia do zdjęcia ustawiła, chyba tylko moja jest taka niefotogeniczna

winki, nogę na nogę założyła? musi być kobieta ;-)
 
reklama
Winki, Gola super wiadomosci, swietne fotki. Tak trzymac. Dzieciaczki rosna sobie zdrowo a my nie powinnysmy sie tak denerwowac.
 
Do góry