reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

agutek, przypomnij sobie koniecznie nazwę tego leku, ja ostatnio też miałam bakterie w moczu i niestety obawiam się, że już mi tak zostanie, biorę codziennie urinal, ale wątpię żeby to przyniosło efekt

lilly, ale superancko, grtaki :)
 
reklama
Kochan bardzo Wam dziękuje za mile słowa i za odzew w sprawie tej mojej małej ilości wód płodowych. Staram się więcej pić ale średnio mi wychodzi bo już teraz latam co chwila siku:tak: Lekarz mój się nie odezwał, więc myślę że nie jest to jakieś wielkie zagrożenie. Wizytę mam dopiero 2 czerwca, ale planuję od przyszłego tygodnia L-4 na dwa tygodnie i umówiłam się z ginem na telefon więc wtedy go zapytam.

Dziewczyny
gratuluję Wam udanych wizyt, oby tak do końca:-)
Nimfii ja też się ostatnio dowiedziałam o grzybicy:zawstydzona/y: Kiedyś to była moja nieuleczalna przypadłość, nawet na basen bałam się chodzić bo zawsze łapałam, a od dwóch lat była cisza i spokój:wściekła/y: Jesli nie zrezygnowałaś w ciąży z "przytulania", to pamiętaj żeby mężowi dać też maść do posmarowania, bo w innym wypadku robi się błędne koło i Ty możesz się leczyć i potem na nowo zarażać:zawstydzona/y:
Super, ze te nasze dziecinki takie duże już są:-) Ja mam z wczorajszego USG filmik i jak tak oglądaliśmy w domku z D. to śmiechu bylo co niemiara. Kopniaki niezłe były ( niestety nie czuję jeszcze:/), ssanie kciuka, machanie rączkami no i najlepsze jak się ten mój Bąbelek tak świetnie ułożył jak na hamaku:-) Fotki też mam fajne z wczoraj, niestety brak czasu na wrzucenie czegokolwiek:wściekła/y:
Ok, rozpisałam się...
Super że takie wieści sa z wizyt. A za wszystkie czekające na wizyty trzymam(y) kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze:tak:
 
dziewczyny gratuluję wspaniałych wieści z wizyt! Dziś na 12:30 idę do kliniki, znowu mi się śniły koszmary, budzę się popłakana i chyba krzyczę bo gardło też mnie bolało :-( Staram się o tym nie myśleć, w głowie powtarzam, że jest na 100% wszystko dobrze, ale ta moja podświadomość niestety robi swoje :/
Nio nic mamuśki, odezwę się po wizycie.

Też cały czas myślę o andżelice, ufam, że jest wszystko dobrze!
 
dziewczyny gratuluję wspaniałych wieści z wizyt! Dziś na 12:30 idę do kliniki, znowu mi się śniły koszmary, budzę się popłakana i chyba krzyczę bo gardło też mnie bolało :-( Staram się o tym nie myśleć, w głowie powtarzam, że jest na 100% wszystko dobrze, ale ta moja podświadomość niestety robi swoje :/
Nio nic mamuśki, odezwę się po wizycie.

Też cały czas myślę o andżelice, ufam, że jest wszystko dobrze!
Gola nic się nie martw. Na pewno wszystko jest ok:-) Czekamy na wieści!!
 
reklama
kochane dziewczyny, dziękuję bardzo, trzymacie kciuki, ja już uciekam (swoją drogą wykańczają mnie te koszmary!! ), odezwę się po powrocie i jak dostanę foto to też zamieszczę:)

Buziory:*
 
Do góry