reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

margana w poprzedniej ciazy meczylam sie z infekcja cala ciaze i pewnie tym razem ta "przyjemnosc" mnie nie ominie
Współczuję infekcji, mnie dopadła na rok przed ciążą więc teraz też nie dało się tego uniknąć. A wiesz może czy wszystkie leki na to bezpieczne w ciąży są tylko na receptę? Bo jak lekarz mi zapisał tylko na tydzień a to nie przechodzi, kolejna wizyta za miesiąc i nie wiem co robić.
 
reklama
nimfii to mam nadzieję, ze jednak tym razem nie będzie tak jak ostatnio! Ja kiedyś czesto miewałam infekcje, od jakiegoś czasu sie to uspokoiło i tak tylko czekam aż mnie w ciaży złapie, ale na razie, odpukać, cisza.

ponko ja bym radziła skonsultować sie z lekarzem, bo moze nie ma sensu znowu brać tego samego, tylko coś silniejszego trzeba. Jak nie mozesz isć do ginekologa to moze chociaż mozesz sie telefonicznie skonsultować, a po receptę isć do internisty? Ja bym nic nie brała na własna rekę.
 
ponko zalezy czy chodzi ci o infekcje dróg moczowych czy grzybiczą pochwy?

W poprzedniej ciązy niemal non stop bralam Urosept, Uromaxim, Nystatyne, maść Pimafucort. Tych przeciwgrzybicznych nie zaleca sie w ciąży chyba ze ryzyko dla plodu jest mniejsze niz korzysc dla matki. Natomiast Urosept i Uromaxim mozna bezpiecznie stosowac w ciązy :tak: Tym razem mam zalecenie brac Femisept Uro na infekcje pęcherza, ponoć mozna brac 3 razy dziennie bezpiecznie.

Natomiast przed samym porodem dołapałam juz ostra infekcje pęcherza i grzybicza pochwy. Bralam abtybiotyk Duomox, tez bezpieczny, az do samego porodu.
 
Współczuję infekcji, mnie dopadła na rok przed ciążą więc teraz też nie dało się tego uniknąć. A wiesz może czy wszystkie leki na to bezpieczne w ciąży są tylko na receptę? Bo jak lekarz mi zapisał tylko na tydzień a to nie przechodzi, kolejna wizyta za miesiąc i nie wiem co robić.

urosept spokojnie w ciazy mozesz brac jesli chodzi o pechez no i dodatkowo zakwasic trzeba organizm....woda z cytrynka, sok zurawinowy i duzo siusiac. A co do tych grzybicznych to dobrze zapytac w aptece o probiotyk dla ciezarnych na flore bakteryjna i moze clotrimazolum w masci......a najlepiej to zadzwon do lekarza lubidz do rodzinnego...rodzinny tez moze cos dla ciezarnych przepisac:)
 
Nimfii, winki, gratuluje wynikow.
Ja tez juz po wizycie, wszystkie wyniki prawidlowe, dzidzius ma 6.3 cm. Zdjecia nie wklejam bo jest nie najlepszej jakosci po zeskanowaniu ale na usg bylo widac bardzo wyraznie, wygladalo jakby dokads sie dzidzius wybieral bo caly czas przebieral nozkami :-)
Moj maz byl ze mna i byl pod wrazeniem. :-D
Za dwa tygodnie bede w Polsce i sie wybieram na 3D
 
angie80 super wiesci,ciesze sie ze dzidzius jest zdrowy i ze wszystko jest ok :-) no a dla faceta to musi byc niezle przezycie my to co innego bo my czujemy ze jestesmy w ciazy a oni to dopiero jak zobacza dzidzie albo jak poczuja kopniaki to zaczynaja byc bardziej zwiazani z dzidzia :tak:
 
Witam się i ja po dzisiejszej wizycie :) z naszym maluszkiem wszystko w porządku :) przezierność prawidłowa i wszystko ma na swoim miejscu :) mąż również był ze mną i był zachwycony, ja z resztą też :) jestem prze szczęśliwa! :)
podobnie jak u nimfii dzidziuś jest spory, ma 7,61 cm :-)
 
reklama
margana, wniki, angie, lillydelux - gratuluję dobrych wieści :) Super :)

Dziewczyny zauważyłyście, że żyjemy od usg do usg :)

nimfii - fajnie, że dzieciaczek taki dorodny, tylko się cieszyć. Współczuję Ci z infekcjami. Teraz, jak byłam w pierwszym trymestrze, w moczu miałam bakterie i powiem Ci, że gin przepisał mi taki lek, który był w jednej dawce, kosztował 40 zł (masakra), ale brało się go na noc i trzeba było nie sikać przez te 8 h, ale powiem Ci, że zadziałał w 100%. Nie możemy sobie tylko z mężem przypomnieć jego nazwy, ale jak mi coś zaświta to Ci od razu napiszę. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Do góry