reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Leika - gratuluję syneczka :)

angie, Gola - trzymam kciuki i czekam na wieści :)

margana - super wieści. Śliczne zdjęcia. Gratuluję.
 
reklama
Halo dziewczeta!

Ja tez juz po genetycznym. Fasolka zdrowo rosnie ,ma juz 6,3 cm. Prezierniosc 1,7 mm i po badaniu PAPP A ,ryzyko ,ze bedzie downek 1:12000. tak sie balam ,a sama wizyta byla taka mila.
Morgana niezla dokumentacja. Tez tak mam w swoim kompie. ( teraz jestem w szkole)

A tu wczorajsza fasolka 12t2
 

Załączniki

  • bild.jpg
    bild.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 33
winki ale śliczna dzidzia:-) I gratuluje świetnych wyników! Nasze dzieciaczki mają taką sama przezierność:-)

haszkal no na tych zdjeciach super widać jak malutka kropeczka przekształca się w fasolkę, a potem slicznego dzidziusia:-) I to wszystko dzieje sie w naszych brzuszkach:-)
 
Margana, winki śliczne dzieciątka! Nio i gratuluję dobrych wieści, nasze dzieciaki to jakieś "gwiazdory" będą, jeszcze się nie urodziły, a tyle już fot mają natrzaskanych ;-)
 
Margana sliczna pamiatka od malutkiej fasolki az do malutkiego dzieciaczka :-) super pamiatka :-D
winki80 ale niesamowity widok i juz tak wszystko swietnie i wyraznie widac no i jakie duze jest juz Twoje malenstwo :-) gratuluje udanej wizyty :tak::-)
 
No i8 ja w koncu po USG genetycznym. Ryzyko wad rozwojowych bardzo niewielkie - takiej info zycze wszystkim mamom :) Szykuje nam sie kolejny duży dzidzius, no i..... zaskoczenie. bo wczesniej pisalam ze moja ciaza jest 5 dni młodsza, tak wyszlo z pierwszego USG. a tym razem wyszlo ze nawet jest kilka dni starsza :p

A wiec terminu trzymam sie wg OM bo na USG wychodzi calkiem co innego.

winki super zdjecie :) ja tez mam swoja fasolke na foteczce, ale nie jest dosc wyrazna. Wyrazniej widzialam ja na monitorze, a sie maluszek ruszal :) Fajnie....


Kto jeszcze mial dzis USG??




A no tak pozatym wyszlam od gina z info o infekcji drog moczowych i grzybicznych pochwy, a zatem znów uśmiecha sie Nystatyna, czy Urosept. I znow cala ciaza z garścią leków :( Po trzy razy dziennie mały zestaw, echhhhhhhh
 
nimfii super, ze dzidzia zdrowa i wszystko w porządku:-) Życzę żeby infekcja szybko przeszła!
 
Margana, świetna dokumentacja, też taką posiadam :-)

winki, ale się ślicznie Twoja dzidzia ustawiła do zdjęcia, moja to się chyba wstydzi, nie chciała się z profilu pokazać, cieszę się, że wszystko w porządku

Nimfii, no ładnie, drugi klocek się szykuje ;-)
 
reklama
margana w poprzedniej ciazy meczylam sie z infekcja cala ciaze i pewnie tym razem ta "przyjemnosc" mnie nie ominie

juliet Maciek byl długi jak sie urodzil, na szczescie nie bardzo ciężki ;) łatwo wyskoczyl przy porodzie. Natomiast teraz jest wysoki w porownaniu do rówieśników. To geny po tacie, bo mąż ma 190cm wzrostu. Ech a liczylam na mniejsza dzidzie tym razem bo tak, to w przyszlosci bede sie obracac wśród samych olbrzymów :p Ja mam tylko 160cm.
 
Do góry