reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

onana - pij dużo płynów, tak mi kazano w szpitalu, gdy miałam za mało wód pod koniec ciąży.
Prawdopodobnie tu zasada jest ta sama.

Ja też dziś miałam USG genetyczne z oceną ryzyka downa. Ryzyko jest malutkie, dziecko ma 6 cm. Kości, narządy wewnętrzne i przezierność w porządku. Łożysko i szyjka ok.

Muszę wykonać echo serca w 19 tc, tak dla pewności, czy wszystko ok.

Nadal mam krwiaka i nadal muszę bardzo uważać... :/

No i wiemy już, że będziemy mieli drugiego synka!
 
reklama
Leika gratuluję wyników! też już bym chciała znać płeć, ale obawiam się, że dopiero w 20tc poznam, jak pójdę na USG 3D, a to jeszcze miesiąc....
 
Dziękuję dziewczyny za dobre słowa. Gin nie odbierał, więc napisałam sms ale się nie odezwał więc myślę że to nic poważnego:confused:
Leika, No właśnie też tak myślę, że trzeba dużo pić ale kurcze mi się wydawało ze już piję dość dużo:/
Ja nie wiem jak to ryzyko powinno wyglądać, u mnie pisze że jest 1:4000. Nie wiem czy to dobrze??
 
To bardzo mało. U mnie pisze 1:2800 i w komentarzu, że to "ryzyko niewielkie" i "brak wskazań do inwazyjnej diagnostyki prenatalnej".
 
onanana, ja się nie znam na tych wodach, ale moja koleżanka też miała taką przypadłość od samego początku, dziecko się zdrowe urodziło, ale lepiej się dowiedzieć dokładnie u gina wszystkiego, dobrze że reszta w porządeczku

Leika, wow, ale super że już znasz płeć, gratki!
 
angie kciuki sa &&&&&&&&& podwojne :-D Ja mam za tydzien USG a juz sie denerwuje co zobacze a i w dodatku prawdopodobnie pojde sama bo mojemu nie chca dac wolnego,jeden facet ma urlop caly tydzien bo ma jakies szkolenie no i moj A. bedzie musial odwalac je go robote bo nie ma innej osoby ktora to moze robic :eek: ale pociesza mnie ze moze cos jeszcze wykombinuje wiec,kciuki zacisniete i moze sie uda nam razem zobaczyc nasza kruszke :-)
 
onanana, super, że dzidziuś się fajnie rozwija :-) duża dzidzia już !, co do wód płodowych, to nic na ten temat nie wiem, ale wydaje mi się, że gdyby to było coś poważnego to by Ci to sam na pewno gin powiedział i wyjaśnił, ale też bym wolała się upewnić i się z nim skontaktować

Leika gratuluję synusia! Super wieści :-)
Idę jutro na badanie, dam znać kobitki jak już będę po:)

Ssabrinaa ja na każdym USG jak do tej pory byłam sama, a jutro mam mieć robione pierwszy raz przez powłoki brzucholowe i niestety mojego faceta nie ma:(, szkoda, żebym była sama bo to będzie USG 3D i chciałabym z kimś tą radość przeżywać, więc zabiorę mamę. Mam nadzieję, że Twojeu coś jeszcze się uda wykombinować i razem będziecie tą radość przeżywać :)
pozdrawiam-y;)
 
reklama
Leika, ale Ci zazdroszczę już tej wiadomości. Ja nie wiem czy będę miała USG za tydzień czy tylko wizytę a tak bardzo już chcę wiedzieć bo wtedy zaczniemy wybierać imię.. :)

Ja już wariuję z tą wizytą przyszłotygodniową, tylko 6 dni zostało a mimo wszystko już bym od razu tam pobiegła.
Wczoraj miałam wizytę u internisty i angina mi nie zniknęła ale 3 antybiotyku za bardzo nie mogę brać, więc czekamy co dalej. Jeszcze mam dzisiaj laryngologa... Mam nadzieję, że angina nie jest specjalnie groźna w ciąży, najważniejsze, że nie mam gorączki.
 
Do góry