reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Witam!!
Gola84 ja ide na 14 tak bardzo sie denerwujw czy z fasolka wszystko dobrze ostatnie usg miałam 6 kwietnia,no nic trzeba czekac...trzymam kciuki i piszcie jak wyniki.
 
reklama
Madzia, USG nie zaszkodzi. Ja mam USG na każdej wizycie prawie, bo chodzę prywatnie i przeważnie trafiam do gabinetu gdzie jest USG. I chyba dobrze, bo bym zwariowała z niepewności tyle czasu. Ja miałam tydz przed świętami wizytę z USG a potem jeszcze USG genetyczne jakieś 3 dni później. Następną wizytę mam 16.05, mam nadzieję, że już coś będzie widać z płcią :D:D Marzę o tym, bo właśnie wtedy zabierzemy się za wybieranie imienia :) Nie mamy nawet żadnych pomysłów :p
 
Ostatnia edycja:
Madzia, Marzę o tym, bo właśnie wtedy zabierzemy się za wybieranie imienia :) Nie mamy nawet żadnych pomysłów :p

Fajnie byłoby jeśli mielibyscie jakies imie dla dziecka ktorego bylibyscie pewni od samego poczatku ;) My nie moglismy sie zdecydowac az do samego porodu jak dac na imie chłopcu. Dopiero tuz przed samym wyjsciem dziecka nas natchneło, ze bedzie Maciek :D
Teraz mialam obstawione imiona tylko dla dziewczynki, dla chlopca nadal zero pomyslu.
Małgosia, albo Madzia, z tym że Madzia kilka dni temu urodziła się szwagierce, wiec chyba jednak u Nas zostanie mała Gosia jakby co :p
 
Ponko dzieki,uspokoiłaś mnie!
Ja co do imion to też jeszcze nie mam wybranych.Co do Maciusia to byłam pewna od początku,a teraz pustka.Może Marysia dla dziewczynki,podoba mi się jeszcze Halinka,ale to nie przejdzie u m:-D ,jeszcze Maja ,ale dużo Maj ostatnio;-) a dla chłopca to nie wiem,podoba mi sie Aluś ,ale tak do końca nie jestm przekonana.Może po prostu Pawełek będzie;-).
 
Mnie się zawsze podobało imię Oliwia, ale to takie popularne, że nie dam chyba tylko z tego powodu. Tak samo jak Klaudia. Coś myślę, że będzie dziewczynka (też miewacie takie dziwne przeczucia?)... i pewnie też się będę zastanawiać do samego końca. Moja przyjaciółka ma wymyślone imię dla chłopca już od przedszkola, ale niestety ma 4 starsze siostry i 8 siostrzeńców, tak więc siostry systematycznie jej podbierają najlepsze imiona :p
 
Hej dziewczyny:)

Od wczoraj dziwnie kłuje mnie to prawy, to lewy jajnik, no i wczoraj znowu 2x wymiotowałam - kiedy to się skończy?!:(

Trzymam mocno kciuki, agalodz wierzę, że jest dobrze!! Ja mam na 17:50 wizytę, dam znać kobity:)

pozdrawiam-y;)
 
Kochane, moje brzusiowe koleżanki!

Ja już po wizycie, jak nigdy weszłam wcześniej - wszystko w najlepszym porządku!!!!!!!!!!
Mały ma prawie 6 cm (od ostatniej wizyty 20 kwietnia jest prawie dwa razy większy), nóżki już proporcjonalnie długie, rączki, paluszki, kosteczki widać, kolanka miał ugięte!Cewa pięknie rozwinięta.
Nio i najważniejsze przezierność karku 1,1 mm, jestem bardzo szczęśliwa!!!!

Kochane, trzeba zawsze wierzyć, że jest dobrze. Ja dziś definitywnie zapominam o moim wstrętnym wirusisku z początku ciąży i lekach itd. Gin mi powiedział, że mam zapomnieć, że w 1 tc zachorowałam na ospę, bo to piękna, zdrowo rozwijająca się ciąża i jest pewien, że nie doszło do żadnego wewnątrzmacicznego zakażenia płodu!! Wy też kochane, wierzcie mocno, że jest wszystko dobrze - bo jest! Ja naprawdę wierzę, że wszystkie będziemy mieć śliczne, zdrowe bobaski!! Ufff, sie ciocia gosia znowu rozentuzjazmowała ;-) Wybaczcie przeżywam, że szok!

Poniżej zdjęcia maluszka:)
 

Załączniki

  • DSC_0217.jpg
    DSC_0217.jpg
    53,4 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC_0218.jpg
    DSC_0218.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 52
  • DSC_0216.jpg
    DSC_0216.jpg
    52,3 KB · Wyświetleń: 49
Gola84- gratuluje i zadroszcze. Jaki juz duzy ten twoj fasolek. I jaki sliczny. Ja mam jeszcze caly tydzien czekania..
 
Witam ja tez jestem juz po badaniach i tez wszystko jest w porzadku:)Przyziernosc karkowa 2.0mm to chyba troche wiecej a jaka jest norma?I dowiedziałam sie ze bedzie chłopak na 85 procent
 
reklama
winki dziękuję pięknie, i u Ciebie jest wszystko dobrze na pewno!! Będę i tak trzymać kciuki:)
agalodz jak najbardziej jest to norma! :) Mnie coś gin mówił, że nie powinno przekraczać 2,5 czy 2,7 mm jakoś tak, więc jest wszystko w najlepszym porządku :)!!
 
Do góry