reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
AniaSm jak to czerwca? Łłłłóoooo rany! Widze ze tam u Was szybciej mozna zdązyć urodzić niż doczekać się "normalnej" opieki medycznej. Współczuje!
u mnie tylko połówkowe robią
Ja dostalam pismo ze szpitala ze na pierwsze USG mam sie zglosic 10 maja :) (14 tyd)
to pewnie będziesz mieć więcej niż jedno :tak::-)
Już wróciłam i mam dobre wieści dzidzia dobrze się rozwija ma już piękne nóżki rączki i główeczke :p mierzył mi przezierność karkową i mówił, że jest dobra moja fasolina w 11tyg ma 4,6 cm :) powiedział, że już raczej będzie dobrze, ale mówił, że dla wszelkiego wypadku nie zaszkodzi brać jeszcze z miesiąc luteine :)

Dziewczyny też wam życze dobrych wieśći dajcie znać trzymam kciuki :)
bardzo się cieszę że wszystko w porządku :-)
sorki laski ale zamulilam;) u mnie tez extra:) dziecko starsze o tydzien i wychodzi mi termin na 30.10.+/-3dni, ale mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie? dziecie ma 5,1cm, kosc nosowa obecna przeziornosc super:) i takie ruchliwe to dziecko moje ze w szoku bylam;) ze stresu cisnienie skoczylo mi do 150/100 wiec dziecku tez serducho mocniej zabilo, ale jak juz widzialam ze jest dobrze to mu serducho sie uspokoilo;) a mi cisnienie spadlo do 130/80;) wiec wszystko git:) nastepna wizyta 23.05:)
super wieści :tak: ,no i nie możesz się denerwować bo dzidzia to czuje jak sama widziałaś po ciśnieniu ;-)
 
Dziewczyny super wieści!!! Bardzo się cieszę, ze u Waszych maleństw wszystko oki:-) Widać, że dobrze tym kruszynkom w Waszych brzuszkach:tak:My mamy wizytę dopiero 5 maja i już nie możemy się doczekać;-)
 
Dziewczyny, rewelacyjne wiadomości, gratuluję Wam wszystkim. Trochę spokoju na jakiś czas :)

Ja jutro o 11:00 mam wizytę, przez to spać nie mogę. Mam nadzieję, że wszystko u mnie też będzie dobrze.
 
andrzelika, kasiente gratuluję!!!!!!!

Dziewczynki, ja byłam wczoraj w domu 22:30! W gabinecie byłam prawie godzinę, nio i nie weszłam o czasie.

Z moją dzidzią wszystko OK!

Widziałam rączki, nóżki, słyszałam serduszko, ruszało się (tak to wygląda jakby się wierciło, albo ziewało i przeciągało;-) ), ale okazało się, że lekarz mi podał zły tydz ciąży dwa tygodnie temu (nie wiem czy pamiętacie, ale od początku pisałam, że coś mi nie pasowało i uważałam, że termin powinien być później;-)

Tak więc jestem w 10 będę zaczynać 11 tc, a termin mam na 14 listopad z tendencją, do tego, że będzie to raczej na 100% połowa listopada lub troszkę później:)

A moje maleństwo ma 3 cm i 6 mm :-D śmiałam się bo gin w pewnym momencie powiedział: "Ooo, a tu nam maluszek ręką macha " - i rzeczywiście dziewczyny tak to wyglądało, szoook! i radość !!

PS Kasiente, ja miałam ciśnienie 159/100 także nawet mi w kartę ciąży nie wpisywał, bo nigdy w życiu takiego nie miałam :)

Przedstawiam Wam Jasia/ Igorka/ Mikołaja lub Polę/Zuzię/Hanię/Karolinkę/Julkę ?? ;-)
 

Załączniki

  • DSC_0211.jpg
    DSC_0211.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC_0214.jpg
    DSC_0214.jpg
    54,8 KB · Wyświetleń: 49
Gola na piękny bąbelek.
Dziewczyny syper wieści:tak:

Ja następną wizytę mam 13.maja na nfz i 18 maja prywatnie idę,także jeszcze miesiąc musze poczekać.
 
reklama
Madzia737 dziękuję badzo :-)

Będę trzymać za Ciebie kciukasy, ale na pewno i tak jest wszystko dobrze:)

pozdrawiam-y;)
 
Do góry