reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Madzia, ale pindol z tego gina, łaskę Ci robi, po prostu źle trafiłaś i tyle. Ja jak poszłam na pierwszą wizytę, to od razu powiedziałam, że poproszę o L4, ponieważ pracuję w laboratorium, mam kontakt z materiałem zakaźnym, chemikaliami i nie chcę truć siebie ani dziecka, z resztą mamy nawet ograniczony ustawowo czas pracy do 5h dziennie więc lekarka nawet się nie zająknęła, tylko od razu wypisała. Kiedy zmieniłam lekarza, to on na wstępie się mnie zapytał, czy potrzebuję zwolnienie, nawet nie musiałam tłumaczyć, jaki mam charakter pracy, nic a nic. Ale już np moja koleżanka prosiła o L4 pod koniec ciąży, jest nauczycielką i już przy końcówce naprawdę źle się czuła, to ciul nie chciał jej wypisać, powiedział, że ciąża to nie choroba i ma pracować. Szkoda gadać. A kontroli z ZUSu się nie obawiam, żadna moja kumpela nie była kontrolowana, jakby tak mieli wszystkie we Wrocławiu sprawdzać, to by im pracowników nie starczyło i też nie mam kodu leżącego więc luz, a nawet jakbym miała, to przecież mogę mieszkać np u siostry, a nie tam gdzie jestem zameldowana ;-)
 
reklama
Madzia super, ze Ci sie udało! Miłego wypoczynku! Ciesze sie, ze dzidzia zdrowa!

Justynaz fajna foteczka dzidziusia

Co do L4 to mój lekarz stwierdził od razu, ze tylko ja moge okreslić czy czuje sie na siłach pracować czy nie. A do tego mam szkodliwa pracę, wiec zaplanowałam sobie jeszcze urlop żeby zgarnać "wczasy pod gruszą" a potem L4. A na urlopie okazało się, ze mi sie szyjka skraca i lekarz powiedział, ze juz absolutnie nie wrócę do pracy do końca ciaży.

A dziś na wizycie było super:-) Dzidzia zupełnie zdrowiutka, wszystko ładnie wykształcone, łozysko i wody płodowe ok! Ufff... A waży 636g :szok:
No i przedstawiam Wam Natalkę:-) Złosnica jedna ciagle twarzyczke zasłaniała rączkami;-)

23t4d.a.jpg23t4d.h.jpg23t4d.g.jpg

I "Wielka Stopa" :-D 23t4d.f.jpg
 
Madzia, cieszę się że z Twoim maleństwem wszystko ok:-D A lekarz to jakis czysty bałwan!! Mój mnie za każdym razem pyta czy chcę L-4. Pyta jak w pracy itp, mówi że to moje 8 godzin siedzenia nie jest za dobre dla dzidzi więc ja muszę obiecywać że będę chodzić i prostować plecy hehe Ale zawsze mówi ze jak tylko będę chciała to mam do niego dzwonić i przyjechać do szpitala czy do poradni bo on ma bloczek z L-4 zawsze ze sobą i od ręki mi wypisze:tak::tak:

Madzia super, ze Ci sie udało! Miłego wypoczynku! Ciesze sie, ze dzidzia zdrowa!

Justynaz fajna foteczka dzidziusia

Co do L4 to mój lekarz stwierdził od razu, ze tylko ja moge okreslić czy czuje sie na siłach pracować czy nie. A do tego mam szkodliwa pracę, wiec zaplanowałam sobie jeszcze urlop żeby zgarnać "wczasy pod gruszą" a potem L4. A na urlopie okazało się, ze mi sie szyjka skraca i lekarz powiedział, ze juz absolutnie nie wrócę do pracy do końca ciaży.

A dziś na wizycie było super:-) Dzidzia zupełnie zdrowiutka, wszystko ładnie wykształcone, łozysko i wody płodowe ok! Ufff... A waży 636g :szok:
No i przedstawiam Wam Natalkę:-) Złosnica jedna ciagle twarzyczke zasłaniała rączkami;-)

Zobacz załącznik 370526Zobacz załącznik 370527Zobacz załącznik 370528

I "Wielka Stopa" :-D Zobacz załącznik 370529
Margana, czyli witamy kolejną królewnę!!!!! Gratuluję Ci kochana udanej wizyty i prześlicznej córeczki!!
 
margana bardzo ladne zdjecia :) a teraz powiem ci ze dzieci sie rodza z duzymi stopami :p Jak zobaczylam Macka pierwszy raz to najbardziej rzucialo sie w oczy wlasnie to ze ma ogromne stopy w porownaniu do reszty i tak jest do dzis dnia :p
 
reklama
Margana, prześliczna Twoja Natalka! :-) Imię też ma śliczne... takie jak moje :-D

Ja po wczorajszym echo serca bąbelka wyszłam najspokojniejsza na świecie. Lekarz powiedział, że wszystko jest okej, nie ma się co martwić. Zastawki w porządku, komory serducha też, przepływ krwi w normie... ciśnienie spadło i jestem szczęśliwa :)
 
Do góry