reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
A ja po wczorajszej wizycie jestem bardzo zadowolona.
Infekcji brak, wymioty najprawdopodobniej są spowodowane tabletkami żelaza więc dostałam dodatkowy syrop z żelazem na receptę, po którym nic mi nie jest a podobno o wiele lepiej się wchłania.
Na USG połówkowym lekarz powiedział, że mały w serduchu ma taki "bright spot" czyli białą plamkę, tak więc jutro dla wyjaśnienia mam echo serca płodu. Na 99% nic nie jest groźnego, więc się nie martwię na zapas, bo stres mi tylko zaszkodzi.
Filipek wygląda prześlicznie, jego serducho pięknie bije :) Następna wizyta niestety dopiero za 5 tygodni, bo lekarz idzie na urlop, ale kazali mi w razie jakichkolwiek nieprawidłowości od razu przylatywać do przychodni na kontrolną wizytę.
 
Ponko super ze z Twoim syneczkiem wszystko w porzadku a na echu serduszka na pewno wszystko sie wyjasni i bedzie wszystko w porzadku :-) Trzymam mocno kciuki za to &&&&&&&&& :-D
 
ponko nie ma sie co martwic ;) Mnie gin na USG z Mackiem powiedzial ze moze miec problemy z nerkami, a nic takiego mu nie wyszlo. USG jest jeszcze malo doskonalym urzadzeniem. Tak czy inaczej wierze w dobre wyniki echo!
 
Ja już po wizycie u swojego gina, ginekologicznie wszystko gra, szyjka wysoko, ładnie trzyma. Na USG mała wierciła się okrutnie hehe, waży już 600g, mała grubaska, ale wg usg jest o cały tydzień starsza, ma dłuższe nogi niż na swój wiek i większy brzuszek, termin porodu zmienił mi się na 6go listopada, ale mam tego nie brać pod uwagę, bo najbardziej miarodajne jest pierwsze usg, a później to już każde dziecko rośnie inaczej. Następna wizyta za miesiąc. Dał mi skierowanie na krzywą cukrową i morfologię o powtarzaniu przeciwciał nic nie mówił, a ja jakoś też nie pytałam. Pytałam tylko, czy mogę brać tran, powiedział że nie ma żadnych przeciwwskazań no i na zgagę zalecił Maalox, albo Rennie, czyli standard, nic nowego mi nie powiedział, a zgaga mnie męczy przeokrutnie, mimo diety lekkostrawnej. Dobrze, że mleko mi pomaga, bo inaczej byłaby kaplica.
 
Ponko kiedyś natknęłam się na taki termin to nie jest nic groźnego, jakaś pozostałość po strukturach z wcześniejszych etapów ciąży. Na pewno będzie ok!!!

Julieet to fajnie, że malutka rośnie sobie i jest taka duża. Pewnie termin zostanie ten sam, a urodzi się po prostu większa od rówieśników ;-)
 
lillydelux super, ze wizyta ok!

angie taka wizyta mnie też by nie usatysfakcjonowała. Szkoda. Na pewno bym poszła do polskiego lekarza.

ponko świetnie, ze z dzidzią wszystko dobrze! Powodzenia jutro na echu serca! Czekam na wiesci!

julieet cieszę sie, ze córcia zdrowa! Współczuje zgagi. Mnie meczy tylko w pozycji leżącej, a tak to bardzo rzadko.
 
reklama
julieet gratuluję zdrowej, ogromniastej córuni, super, że wszystko wporządeczku, dolegliwości nas wkurzaja, ale miną i wkrótce nie będziemy o nich pamiętać!!

ponko dzielna z Ciebie kobita, że masz takie podejście i nie martwisz się na zapas, to bardzo trudne, u Ciebie wszystko w najlepszym porządku będzie, zobaczysz, chłopisko jak dąb będzie, przecież potrzebujemy fajnych facetów dla naszych dziewczyn :)
 
Do góry