reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

julieet,ponko gratuluję udanych wizyt!! :) Duże nasze dzidziole już są naprawdę! Tęsknię za widokiem mojego maleństwa
Odebrałam dzisiejsze wyniki badań, mocz jest bdb, żadnego białka, ani bakterii. Krew: trochę za dużo leukocytów, trochę za mało erytrocytów, niższy hematokryt (ponoć w ciąży to norma), trochę za dużo granulocytów i coś tam jeszcze na końcu za mało w obj.
A glukoza (normalnie, nie ta krzywa cukrowa) 71 (ciut za nisko), bo min norma to 74, a max 106, chyba nie jest źle ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gola ja ostatnio miałam glukozę 70:-) A bałam sie, ze bedzie podwyższona, bo słodychy sobie nie odmawiam:zawstydzona/y:Lekarz nic nie mówił, wiec jest ok. Zresztą to tylko niewiele poniżej dolnej granicy, wiec nie ma czym sie martwić. Gorzej jak by była podwyzszona.
 
juliett ciesze sie z dobrych wiesci od lekarza :tak: a probowalas moze na zgage Gaviscon?
Gaviscon - Przełom w walce ze zgagą
U mnie w aptece jest na promocji. Kupuje tabletki do rzucia i powiem ze mdlosci i zgaga mija od pierwszych sekund. Szwagierka powiedziala mi ze daje swoim dzieciom to w syropie na kolki :shocked2:

gola ja bym sie martwila tylko podwyzszona glukoza ;-) twoja jest raczej ok :tak:
 
Zauwazylam ze ten Gaviscon wychodzi drozej niz Rennie, ale ja od poczatku ciazy tylko jego kupowalam wiec juz mi sie nie chce nawet probowac nic innego ;)
 
Dziewczynki jutro o 14.30 idę nareszcie na usg połówkowe z 3d. Juz sie nie moge doczekać, ale też sie troche denerwuję. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze! No i że wreszcie płec poznamy! Trzymajcie kciukasy!
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) Jutro wieczorkiem pewnie trochę stresu będzie na wizycie, ale jest ona późno (19:30) więc A. jedzie ze mną i będę miała dużo wsparcia.
Przed wizytą zrelaksuję się u mamy na imieninach, a po wizycie chciałabym tylko odetchnąć z ulgą ;)
 
Ponko nic sie nie martw, na pewno wszystko jest dobrze

Julieet gratuluje udanej wizyty, ja tez mecze sie z zgaga, pije mleko a jak nie pomaga to biore Rennie

Margana trzymam kciuki, na pewno badanie wyjdzie wzorowo i mam nadzieje ze dzidzia zdradzi swoja plec :)
 
reklama
Gratuluje wszystkim mamom udanych wizyt :)) no i trzymam mocno kciuki za kolejne wizyty żeby były równie dobre :)))
nie mogę się już doczekać jak będziemy wklejać pierwsze fotki naszych maluszków które będą już po naszej stronie :)
 
Do góry