reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

ja też miałam usuwana nadżerkę przed zajściem w ciążę, cytologia robiona co rok jak na razie wszystko w jak najlepszym porządku:-) a jeśli chodzi o infekcje to odpukać od początku ciąży wszystko ok żadnej infekcji;-)
 
reklama
Margana super wiesci,najwazniejsze ze Ty i malenstwo czujecie sie dobrze :-)
Ja na szcescie nie mam jak na razie zadnej infekcjii,nic tylko sie cieszyc i mam nadzieje ze do konca ciazy tak zostanie:tak:
 
Hej dziewczyny, ja jestem po wizycie u doktora :) wszystko u nas dobrze, szyjka długa i zamknięta i Martusi serduszko pięknie bije :)
 
Margana ciesze sie ze wszystko dobrze

Lillydelux super wiadomosci.

Dziewczyny ja mialam wypalana nadzerke dwa razy, jak mialam 18 i 19 lat. Od tamtego czasu wszystko dobrzez z moja szyjka ale boje sie ze wlasnie w czasie porodu moze to miec znaczenie bo slyszalam ze po wypalance szyjka jest mniej elastyczna, no coz zobaczymy...
 
Ale pamietam tez ze moj lekarz niezbyt chcial wypalac mlodym dziewczyna nadzerki i on wolal jak jest oczywiscie mala nadzerk to on wolal metode zamrazania,wiec nie wiem moze to tez zalezy od lekarza i czy ta metoda jest bardziej czy mniej bezpieczna to tez nie mam pojecia albo czy daje takie same efekty jak wypalanka:tak: kazdy lekarz jest inny :tak:
 
Dziewczyny po wizytach u gina - ciesze sie z dobrych wiesci ;)

Ja slysze o nadzerce od 16 roku zycia i caly czas lekarze mowia ze mala jest i ze nie warto nic z nia robic.
 
A zapomnialam Wam jeszcze powiedziec ze wczoraj mialam wizyte u mojego lekarza prowadzacego ogolnego, normalnie nigdy w zyciu nie mialam krotszej wizyty, pani doktor wzielam probke moczu i na miejscu sprawdzila wynik specjalnym paseczkiem, troszeczke podotykala brzuszek, posluchalam bicia serduszka, zmierzyla cisnienie i wyslala do domu, mam znow sie pokazac za miesiac. Normalnie az bylam w szoku. Tak mysle ze za miesiac moze sie znow wybiore prywatnie do polskiego lekarza bo jakos mnie ta irlandzka opieka nie przekonuje., tylko kolejne €120 trzeba naszykowac :baffled:
 
reklama
angie wspolczuje takiej krotkiej wizyty, no i chyba na twoim miejscu tez bym poszla do polskiego lekarza przy najblizszej okazji. Zapewne wszystko w porzadku u ciebie, ale kazda mama jest spokojniejsza jak sie nia ktos zajmie profesjnalnie ;)
 
Do góry