reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

ankusch gratuluję udanej wizyty!!! Dziewczynka śliczna i jaka luzara hehe ułożyła się do zdjęcia tak jak moja niunia kiedyś;-)
aleksis ja również trzymam kciuki, teraz najważniejszy dla Ciebie i Twojego okruszka jest spokój!! Odpoczywaj i staraj się mimo wszystko zrelaksować tak jak nakazał lekarz, choć wiem że nie jest łatwo!!
 
reklama
aleksik masz bardzo trudny okres ciąży, ale najwazniejsze aby dzieciatko urodzilo sie zdrowe i byscie mogli sie cieszyc soba po jego narodzeniu. Trzeba wirzyc ze ten czas odpoczynku w ciazy szybko minie, a pozniej juz wszystko bedzie sie ukladalo wzorowo :)
 
A więc... po wizycie w 20 TC ... moje wyniki badan dobre, serduszko maleństwa bije prawidłowo, dzidzi rozwija się prawidłowo... no i raczej będzie córcia ;-) Lekarka dwa razy sprawdzała, powiedziała siusiaka nie widac ;-) za miesiac ma potwierdzić na 100 %
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry