reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
alma26 gratuluję dziewczynki! Super, ze wszystko w porządku!

andrzelika ciesze sie, ze z dzidzią wszystko dobrze!

agalodz gratuluje synka! Fajnie, ze zdrowy!

Madzia gratuluje córeczki!
 
alma26 super, że macie upragnioną dziewczynkę:-)
andrzelika ciesze się, ze u Was wszystko dobrze!!!
agalodz gratuluje synka;-)
Madzia gratuluje córeczki! Ale Wam się super złożyło;-)
My mamy wizyte u ginka jutro, mam nadzieję że nam powie co tam ma malenstwo między nóżkami. A w piątek jedziemy na USG w 20 TC prenatalne żeby badać serduszko do Feminy do kato i tam myślę że nam gin powie co widzi:tak: Wszystkie duże i malutkie kciuki mile widziane:-D
 
Dzięki kochane!!!
Ja do teraz nie mogę uwierzyć,a ginowi kazałam dwa razy sprawdzać,az mi fotki z tym co trzeba podrukował:-D
Zważając na sowją owulkę i przytulanki dzień wcześniej byłam przekonana,ze chłopak będzie,tym bardziej ze doprawiliśmy dzień po owulce:-D,a tu taka niespodzianka:-D
Aaaa i chiński kalendarz też się pomylił:-D
 
Madziu i widać z tym planowaniem płci nigdy do końca nie wiadomo, po prostu Ten Gościu na górze od początku już dobrze wie, co której z nas pisane ;-)
Mnie z chińskiego wychodzi dziewczynka (choć w jednym który znalazłam pokazuje, że chłopczyk), ale też ten kalendarz jest też do d...., bo mojej mamie przy moim bracie się sprawdza i pokazuje, że ja powinnam być też chłopakiem :-D Jeszcze raz gratuluję :)
 
Alma- Super, że wszystko wporządku u ciebie i córcia :)
Ania- również gratuluje

I udanych wizyt innym...

Ja też po wizycie wszystko wporządku dziecko sobie rośnie wszystkie paluszki rączki nóżki i inne organy wewnętrzne ma :) piękny nosek dołki w oczkach.
A ja w szyjce mam wszystko pozamykane także w porządku, luteine mam już kończyć brać.

andrzelika1989 a jak ta luteinę masz odkładać...powoli czy od razu?

Mi chiński się zgodził i z przytulanek przed owulką na dziewuchę też także jestem szczęśliwa i aby tylko mała była zdrowa
Gratuluję udanych wizyt :-)
 
reklama
Do góry