reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Alma- Super, że wszystko wporządku u ciebie i córcia :)
Ania- również gratuluje

I udanych wizyt innym...

Ja też po wizycie wszystko wporządku dziecko sobie rośnie wszystkie paluszki rączki nóżki i inne organy wewnętrzne ma :) piękny nosek dołki w oczkach.
A ja w szyjce mam wszystko pozamykane także w porządku, luteine mam już kończyć brać.
 
reklama
Witam kochane gratuluje udanych wizyt bardzo sie ciesze ze wszystko dobrze my tez dzis bylismy na usg na 1000 procent chłopak:)z nim wszystko ok jets bardzo ruchliwy ale ja nie czuje... mam bardzo duzo wod i łozysko z przodu, szyjka 3,5 cm to chyba w normie.. dopiero za 10 tygodni kazał sprawdzic to łozysko zeby tylko sie cofneło..
Miłego wieczorku!!
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt i witam nowe dziewczynki na naszym forum.
Ja dopiero 3 lipca ide na polowkowe i juz nie moge sie doczekac
 
GRATULUJĘ UDANYCH WIZYT
my dorównujemy z płcią i też bedzie dziewczynka:tak::-) ja do tej pory nie mogę uwierzyc:sorry2: aż się popłakałam na tym usg.
 
andrzelika super ze wizyta byla udana i ze z dzidzia jest wszystko ok :-)
Madziu gratuluje malej damy,super bedziesz miala parke :-)
Dziewczyny super wiesci oby jak najwiecej takich wiesci przybywalo tutaj :-D
 
reklama
Aqua, AniaSm, alma26, Madzia GRATULUJĘ KSIĘŻNICZEK! pięknie, a ja już myślałam, ze nam prawie sami chłopcy zostaną... najpierw był wysyp chłopców a teraz dziewczynki się ujawniają!:-)

andrzelika1989 cieszę się że wizyta udana

kasiente, u mnie tez wizyta w poniedziałek, tylko o 18.00. juz się nie mogę doczekać
 
Do góry