reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Natis, hihi.. ja też jak wlezę na górę to zawsze zadycha :p

Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt!!! I trzymam kciuki za kolejne.

To widzę, że ja jako jedna z niewielu miałam niedoszacowane dziecko przed porodem. Miała być 3200 g urodziła się 3690 g ;)
 
Hej dziewczyny !

Jestem zupełnie nowa , termin 15 czerwiec.
Mam do Was pytanie czy każda z Was robiła test na cukier z wypiciem glukozy ?
Mój lekarz jedynie na początku ciąży robił dokładne badanie z krwi , co miesiąc robi badanie moczu i krwi.
Nie zlecił mi takiego badania , czy to normalne czy się upomnieć?
 
Oj, Madzia, skąd ja to znam... Mój milczy do tego stopnia, że nawet nie komentuje USG... Ja muszę pytać, czy wszystko w porządku z Juniorem, pytam o konieczne badania itp...:crazy:

Tweety, upomnij się. Może to nie jest najprzyjemniejsze badanie, ale bardzo ważne:tak:
 
reklama
Aśka - dobre :-D. Odkreślanie pytań :tak:. Mój to gaduła straszny . Nawet jak nie pytam to opowiada a potem pyta jeszcze dwa razy jakie mam do niego pytania .
 
Do góry