reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

Korba super, że z nami zostajesz, a dyndałek faktycznie hmmm okazale pokazany heh przypomniało mi się jak z Tosią pani doktor pokazywała nam, że to dziewczynka :D cytuję " o widzicie tą bułeczkę " Mam nadzieję, że 4 grudnia wreszcie się dowiem kto mi tam takie figle robi w brzuchu ;) narazie moje maleństwo maleńkie - bo 31,6 mm, i znów tydzień różnicy wychodzi między Om a Usg, tzn na USG maluszek jest młodszy :) ale wiem, że wszystko się na bank wyrówna- z Tosieńką było tak, że np 2 miesiące pod rząd (pod koniec) główka odpowiadała wiekowi ciąży, a np nóżki wyprzedzały ją o ok 2-3 tygodnie :).
 
reklama
Korba - GRATULUJĘ!!!! Wspaniałe wieści!! Cały dzień o Tobie myślę :). No i dynda, dynda :). Piękny synuś :)

Dziewczyny tak na marginesie ja też mam termin na 30/05, a przy cc to pewnie ok. 23/05 powinnam się rozpakować. Mam nadzieję, że mogę zostać z Wami... :).

Natis, co za pytanie ? Oczywiście, że siłą będziemy Cię tu trzymać !!!!! W tym składzie albo i poszerzony musimy iść do maja, czerwca a potem dalej i dalej i dalej :)
 
Korba naprawdę duży ten twój synuś. 'Jeszcze raz gratuluje:) Pokazałam xdjęcie dla córci to stwierdziła, że to jej Antoś jest:-D Biedna sie już doczekać nie moźe:)

I oczywiste jest, że nikt nie odchodzi bo termin ma na maj itp
 





Co tu wisi między nogami ;) Zaznaczone strzałeczką ;)

Nigdy dziewczyny , nie idę do majówek :) Zostaje z WAMI ;)


Och, Korba!!! Super SYNUŚ :D witaj w klubie!!! śliczne zdjęcia :)

PS mi tez z USG wyszedł termin na 27 maja a i tak tu zostaję. Kto tam wie kiedy się rozdwoję.. Z córcią termin miałam na 10 stycznia o urodziła się dopiero 21 :)
 
Dziewczyny ja też już po :] z maluchem wszystko ok! ma 5cm serducho bije ale jestem zawiedziona bo nie dostałam fotki a to dlatego że za tydzień mam iść na badanie przezierności!wogóle mało go widziałam tylko mąż miał tą przyjemność zobaczyć wszystko...najważniejsze że wszystko ok!
 
korba :-D
Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see

myślę że doświadczony lekarz ogarnie co jest co, jak dla mnie to wygląda tak samo ;-)

ja też się planuję rozpakowac w maju - jakoś pewnie ok 23-25 maja

Dobre, dobre same "ptaszki" tu widzę;-)

Dziękuję za miłe słowa, ale i tak przed chwilą się strachu najadłam i ryczałam jak głupia przyszły wyniki:

Profil: Hormony - krewWynikj.m.Wartość referencyjna
Osoczowe białko ciążowe (PAPP-A)
4.790_IU/l
Wartość referencyjna:Kobiety w ciąży:11 tydzień (mediana): 1.337 12 tydzień (mediana): 1.919 13 tydzień (mediana): 2.926 14 tydzień (mediana): 4.358



Tak się przestraszyłam , że to za dużo patrząc na 13 tydz, szybko napisałam sms do Pani doktor i oddzwoniła w ciągu 5 minut i powiedziała , że nie mam się czym martwić bo jest wszystko ok:szok:

Kamień spadł mi z serca, naryczałam się jak głupia:zawstydzona/y:
 
reklama
super dziewczyny że same pozytywne wieści przynosicie!!

kobra piękne zdjęcia, super pamiątka :-) I trzymam kciuki zeby synus się potwierdził później na 100%, chłopcy są super :-D

...a ja muszę czekać jeszcze 6 dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugich dni...
 
Do góry