reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Dziękuję dziewczynki za wszystkie podpowiedzi. Pogadam jeszcze z lekarzem i zobaczymy, co będzie. Na razie nie mogę doczekać się, jak 6 grudnia (akurat na Mikołajki) zobaczę swojego maluszka :)

Trzymam kciuki za Wasze badania!
 
Więc kochane moje koleżanki melduję się po udanej wizycie. Nasz maluszek ma 7.27 cm , jest większy niż powinien co za tym idzie termin na 30 Maja:-) Badania prenatalne USG bez zastrzeżeń , pobrali mi krew na papa , wyniki będą dzisiaj wieczorem lub jutro rano , mam sprawdzać w necie. Jak to pani doktor powiedziała coś mu tam wisi między nogami, chyba będziemy mieli SYNKA:-D:-D:-D chociaż to jeszcze nie jest pewne na 100%. Naprawdę bardzo mocno Wam dziękuję za kciukasy i wsparcie. Oczywiście fotki wkleję niebawem :tak:
 
Korba - gratuluje udanej wizyty :) chłopaki podobno lubią sobie posiedzieć dłużej w brzuchach wiec pewnie z nami zostaniesz :) nie waż się uciekać na majówki :p buziaki
 
super korba !!!!!!!!!!! gratuluję !!!!! to dzidzia juz duża a właściwie duży:-Dkurczę to juz drugi synek na forum nono chłopaki coś górują dla ciebie super bedzie parka ja czekam na pierwszą potwierdzona kobitke :-Dciekawe która będzie pierwsza :-)
a mój chłopak sie spieszył i wyszedł 2 tyg wcześniej więc płeć nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia to jakiś kolejny nie pokryty zabobon :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Korba bardzo się cieszę z udanej wizyty !!! I gratuluję synka ( ciut zazdroszczę, a zwłaszcza tego, że wiesz kto już u Cibie mieszka :):): )
Mam nadzieję, że mimo, że masz termin na maj nie opuścisz nas ??
Trzymam dalej kciuki za nieznane jeszcze wyniki &&&

Myślę też, że nie do końca to prawda, że chłopaków się przenosi - ja mojego urodziłam dokładnie w terminie, ani dnia spóźnienia !
 
reklama
Do góry