reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Dzięki za pamięć :-)

To my mamy identycznie na 30 maja, i ja też chcę CC, może jeszcze w tym samym dniu się rozpakujemy :tak::tak::tak::tak:
Gratuluje udanej wizyty :) Ja termin z ost @ mam na 31.05 a z usg jeszcze wcześniej, a i tak chce cc więc moze moze i z wami w tym samym dniu bede na stole :D A co do synusia to gratuluje, ale już któraś wstawiła link, mam nadzieje że gin dobrze dopatrzył dyndałka :p

Dziewczyny ja też już po :] z maluchem wszystko ok! ma 5cm serducho bije ale jestem zawiedziona bo nie dostałam fotki a to dlatego że za tydzień mam iść na badanie przezierności!wogóle mało go widziałam tylko mąż miał tą przyjemność zobaczyć wszystko...najważniejsze że wszystko ok!
Gratuluje udanej wizyty :)
 
Czapelka - gratulacje!!!! Najwazniejsze, że wszystko w porządku :)

Korba - nie martw się na zapas - jest dobrze :). Super, że obie będziemy oblegać porodówki w tym samym czasie ;). Będziemy się łączyć w bólu hihihi
 
Zdjęcie0072.jpg

Zdjęcie0074.jpgwłasnie wróciłam z wizyty i jest okropnie szczęśliwa. widziałam moje malenstwo jak mi machało raczkami i nóżkami. pokazało mi się z każdej strony.przezierność karkowa wyszła w normie. termin z usg pokrywa sie co do dnia z terminem z miesiączki.lekarz powiedział że wyniki mam idealne i nie będzie trzeba żebym przychodziła częściej niz 4 tygodniemaleństwo ma już 6,72cm i powiedził że chyba będzie to córcia.ale na 100% potwierdzi 18 grudnia na wizycie :-)nie dosyć że dostałam zdjęcia z usg, witaminy na cały miesiąc i miałam usg genetyczne to zapłaciłam 100 zł.jestem bardzo zadowolona. zaraz spróbóje zrzucić fotki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry