reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

assia ja tez się boję wywołania,no ale cóż można zrobić jak Maluszek nie ma zamiaru wyjść.Okna pomyte,łażę cały dzień,piję herbatki,a tu nic.

ja już miałam jedną kroplówę na wywołanie, bo mam nadciśnienie i chcieli ulżyć , no ale niestety nie poszło :no:
koleżanka co leżała była lepsza, bo dostała 18 zastrzyków i poszłaaaa wczoraj do domu , bo też nic ją nie ruszyło i obie mamy termin na 18.08 i mamy wrócić w środę, jak dotrwamy :cool2:
 
reklama
assia to rzeczywiście niezłe cyrki.
Pozostaje czekać.
Przyznam się Wam,ze jak tylko mam jakiś skurcz to już myślę,a może już i patrze na zegarek-niestety to tylko przepowiadające.
 
Ja czekam razem z wami ....

ktg miałam w sobote wykazały skurcze i .... nic do teraz się nie dzieje ;/
 

Załączniki

  • DSC02325male.jpg
    DSC02325male.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 58
  • DSC02329male.jpg
    DSC02329male.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 85
Hej....byłam u lekarza wczoraj...na dniach wyznacza mi termin na cesarke bo mała nie odwrocona.miałam ktg....zero skurczy ...gabina u ciebie na tym wykresie szaleństwo u mnie prawie prosta kreska była hahaha.
No generalnie powoli sie oswajać z ta myślą ze bedą mnie kroic ale ma to tez dużo zalet wiec tak staram sie myśleć
 
Hej....byłam u lekarza wczoraj...na dniach wyznacza mi termin na cesarke bo mała nie odwrocona.miałam ktg....zero skurczy ...gabina u ciebie na tym wykresie szaleństwo u mnie prawie prosta kreska była hahaha.
No generalnie powoli sie oswajać z ta myślą ze bedą mnie kroic ale ma to tez dużo zalet wiec tak staram sie myśleć
 
u mnie przedwczoraj ginka zrobiła usg i moje dzieciątko niestety jakieś maławe. jest podejrzenie hipotrofi.jutro jade na usg z przepływami to sie moze czegos w koncu dowiem. Ale nie ma to jak trzy dni przed terminem wylądowac w poradni patologi ciąży. Pewnie wszystko ok, ja duza nie jestem, wiec nie mam co sie spodziewac duzego bobasa, ale wiadomo - myśli się..
 
reklama
Beti mamy termin na ten sam dzień a u mnie wywolanie jak juz to 22 sierpnia , więc ta data u ciebie z tym 21 normalna więc czemu się dziwisz?

dziwie się jak tak długo można czekać , 21.08 o godzinie 14 mam się zgłosić na wywołanie a zapewne 22.08 bym urodziła , a po za tym kto to widział żeby wysyłać na usg tydzień po terminie żeby sprawdzić czy z dzieciaczkiem jest wszystko ok. bo sorry ale według mojego myślenia takie coś się robi przed terminem albo niekrótko po a nie tydzień. może niektórych to nie dziwi ale mnie bardzo i nie mam zamiaru tak długo czekać. może i nie jestem w stanie przyśpieszyć wyjścia Agatki ale nie będę czekać do 21 po prostu.

kurde ta złość wciąż we mnie siedzi i na samą myśl mam nerwa :wściekła/y: :zawstydzona/y:

Beti, Agulalula Wy na 22 macie wywołanie a ja na 6 dzien po terminie mam się stawić w szpitalu, czyli za równy tydzień jak nic się dziać nie będzie...

I to mnie nie dziwi wcale , tydzień po terminie wywołanie ok
 
Do góry