reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
hej

ja dzis sie dowiedzialam,ze jednak wyniki badania cukru we krwi nie wyszly dobrze i mam cukrzyce.....za tydzien wizyta u diabetologa i kurs o cukrzycy a do tego czasu dieta cukrzycowa
baffled5wh.gif
 
Aga nie łam się. Anulek też jest na diecie cukrzycowej i nie jest ona wcale taka zła i restrykcyjna w jej przypadku więc może i u Ciebie będzie znośnie.
 
Ja wczoraj umierałam z powodu gorączki na dworze, masakra, dobrze, że w domku jako tako do przeżycia.
W poniedziałek po wizycie nie miałam siły już na kompa. Więc: szyjka w badaniu usg ok 3,5cm, ale w bad. gin to gorzej, powiedziała że miękka i krótsza, kazała się oszczędzać, ale zakazu spacerków nie mam, oczywiście nie przesadzać, w trakcie odpoczywać. Huraaa że tyle wolno, bo ileż można w domu siedzieć, jazda autem niestety odpada, ale trudno. dzidzia miała 1700g no i nadal dziewczynka. AA zastanawia się czy nie załozyc mi tego krążka-tylko musim badanie jedno zrobić czy bakterii się pozbyłam.

Saga niunia jest po 2 tygodniach jeszcze większa ;-) sama się zdziwiłam, że już tyle. a TU jeszcze 10 tygodni ;-
)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mlodam gratuluje wizyty, chociaż tyle dobrze, że mozesz wyjść z domu :-) Mój lekarz nigdy nie mierzył mi szyjki :szok: tylko palpacyjnie i twierdził, ze miekka i rozwarcie na opuszek, ale,że tak moze byc bo jestem wieloródką (Boze jak to brzmi). A i widzę, że mamy tylko dzień różnicy miedzy terminem porodu :-)
 
Do góry