reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze wizyty: terminy, zdjęcia USG, wyniki

reklama
Moja córa jak pisałam już od jakiegoś czasu główką w dół, buzki na badaniu też nie chciała pokazać, ale niedługo juz sie zobaczymy :) czas szybko leci. No i teraz juz na pewno wiem, że to córa, waży obecnie około 2150g wiec pewnie jeszcze z kilo przybierze,no i co najważniejsze wszystko dobrze:tak: Już niedługo dziewczynki... coraz blizej
 
hej!
Ja właśnie wróciłam z wizyty. wszystko ok, poza żelazem - dostałam tardyferon do "jedzenia'. Mały Olek waży już 3kg!! Takze spory chłopak z niego będzie. Serduszko ładnie bije. Kolejna wizyta 12.11. i wtedy będę miała umawianą cc.
 
Kasiasysunia zazdroszcze tego zelaza, ja najnizsze mialam 8,3 teraz ledwo 9 przekracza... a zelazo biore w podwojnej dawce :( za tydzoen robie wyniki zobaczymy czy cos podroslo, ale moj organizm poza hemoroidami nie widzi zmian :D
 
reklama
WItam po długiej przerwie....Melduje ze u nas wszystko ok tylko musze zelazo brac.

Wczoraj byłysmy na usg i córcia w 33tc i 2 dni od OM wazy 2650g co odpowiada 35 tc i 2 dni (z wymiarów i wagi). Lekarz az wystraszył sie i pytał czy nie mam cukrzycy ale jak dowiedzial sie ze corka 4500g wazyla to stwierdzil ze w takim przypadku wszystko ok i rozpakuje sie wczesniej a waga wskoczy na 100% do 4500g najmarniej.

Młoda od zeszłego usg (29.10) głową w dół.

Na tym usg lekarz potwierdzil czesciowe zejscie do kanału rodnego.

Prawdopodobnie cc bede miała przesuniętą na koniec tego miesiaca. Wszystko bede wiedziala w poniedziałek. A w poniedzialek czekaja mnie ostatnie badania, (tona badan) ktg i konsultacja z ordynatorem na temat wczesniejszej cc.

P.S. Przytyłam tylko 6 kg :happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry